StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

НАЙ-ЛЮБИМОТО МИ ВРЕМЕ (Искам времето да бъде...) (2013-...)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лично отношение. Mетео-смешки и... глупости
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Thu Jul 11, 2019 11:22 am    Post subject:    Reply with quote

gugun4u wrote:
Windy wrote:
Според мен при тия ниски температури няма как по този фронт да се развият аки бури, колкото и брутален да го дават моделите.

Никакво съществено затопляне в реални срокове, а как искам да е 28 градуса посред нооощ Bowling

Teмпературата във височина ще падне със 8-9 градуса за 0 време, + фронта ще е агресивен, не виждам къде е проблема да станат бури.
А предвид желанията ти за 28 градуса посред нощ, мисля, че би било нужно да смениш страната. Само не знам това как ще кореспондира с желанията ти за студ и сняг зиамта Confused

Е, Чикаго ще му свърши идеална работа за тези желания Laughing ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
weather_master

PostPosted: Thu Jul 11, 2019 11:49 am    Post subject:    Reply with quote

Е, чак 28С в полунощ - трудно. Отделни дни е така. Laughing Но зимата ще има студ до насита. Grin smile Иначе по-добре е, ако може лятото да отива към о-в Крит или Севиля в Испания, а зимата СИ Румъния ще е достатъчна. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
blue

PostPosted: Tue Jul 16, 2019 1:28 pm    Post subject:    Reply with quote

quittr wrote:
Така е, няма и изгледи засега за екстремни жеги, поне до края на юли. Buble-gum

Не ни и трябват освен за да чупим жегави рекорди.
Повтарял съм го десетки пъти +30+35 градуса интервал максимални плюс тропични нощи са перфектните летни температури. Гарнирани с безоблачно и сухо време разбира се! Agree / Thumb up Agree / Thumb up
lancelot

PostPosted: Wed Jul 17, 2019 4:03 pm    Post subject:    Reply with quote

Аз като софийски жител от 35 години вече бих казал 27-32 градуса и сухо време е топ лятото. Разбира се София 27, най-топлите места 32-33.
Хладните утрини в котловината ми влияят идеално, защото тялото почива от топлото.
Рядко обаче се случва така.
Back to top
DANNIS

PostPosted: Tue Jul 23, 2019 9:13 pm    Post subject:    Reply with quote

Никога няма да забравя това нахлуване в края на февруари миналата година 2018. Беше бруталия отсякъде... -10 през деня и то почти март месец.. Very Happy Снега се набиваше по дупките на улиците и го вееше и ставаха мини преспи при -9 -10. Дано тази зима да е поне малко по-свестна от миналата !!
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лично отношение. Mетео-смешки и... глупости All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Page 46 of 46

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе