StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

Българските курорти и туристически услуги
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Икономика
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Thu Jul 04, 2019 3:40 pm    Post subject:    Reply with quote

doncho wrote:
Stringmeteo wrote:
А хотели да събаряме очаква ли се някой ден? Hmm Grin smile

Ако имаш хотел събаряй. В Испания преди години събориха стотици, не е толкова страшно. Както каза момчето от Пловдив системата е саморегулираща се. Поантата е друга, че има една категория хора, които освен да дюдюкат, да осмиват и да плюят друго не могат. Ама буквално за нищо друго не ги бива Grin smile

А пък една друга категория хора у нас пак ги бива само за едно нещо, макар и то да е малко по-специализирано и да изисква някои по-специфични качества на личността, свързани с лесно нагаждачество Grin smile - да сучат млекце от вимето на ГЕРБ Hmm Grin smile ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
doncho

PostPosted: Thu Jul 04, 2019 4:08 pm    Post subject:    Reply with quote

Пак нищо не каза. Не че е новина.
wilkosz

PostPosted: Thu Jul 04, 2019 10:59 pm    Post subject:    Reply with quote

Пак ще го кажа, преди повече от 10 години работих в хотел на рецепцията на морето. Алчни мръсни собственици мафиоти! Не пускаха сервитьорите да се наобядват, чак накрая на работния ден им даваха да ядат остатъците, останали от предния ден. Всички спяхме в МАЗЕТА в подземния етаж, със съвсем малки прозорчета светлина най-отгоре, с ужасно влажен и тежък въздух. На петия ден почнах да кашлям. Осигуряваха ни на минимална заплата, даваха ни заплатата на черно, мамеха държавата. Караха ни да носим ЛЕГЛА от друг хотел, и да копаем в градината на ДЕРИБЕЯ, въпреки че сме назначени на съвсем друга работа.
Хотелът се разпадаше по шевовете, всеки ден идваха туристи да се оплаквах, че еди си какво се е счупило или въобще липсва.
Редом с мен работеха УЧИТЕЛИ, през лятната ваканция, за да вържат двата края.
В България биваш унижаван и мачкан от самозабравили се ДЕРИБЕИ.
ivog_68

PostPosted: Sat Jul 06, 2019 6:04 pm    Post subject:    Reply with quote

„Евростат”: Руските туристи не са от значение за българския туризъм

копирано от: https://debati.bg/evrostat-ruskite-turisti-ne-sa-ot-znachenie-za-balgarskia-turizam/
View user's profile Send private message
ASENOV

PostPosted: Sat Jul 06, 2019 7:31 pm    Post subject:    Reply with quote

Stringmeteo wrote:
А хотели да събаряме очаква ли се някой ден? Hmm Grin smile

Не ама такива се разпродават вече, при това доста активно. Grin smile
Back to top
gosho97

Location: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

PostPosted: Sun Jul 07, 2019 1:44 pm    Post subject:    Reply with quote

Снимка от празния плаж на Константин и Елена днес към 10.30ч. Grin smile Вчера на Кранево беше същото само че на Константин и Елена водата е по-бистра, морето е като сълза чисто, мнохо съм впечатшен, че хората не са го осрали още. Страхотен уикенд за море, силно се надявам и другия да излезе такъв. Pray

Back to top
ASENOV

PostPosted: Sun Jul 07, 2019 2:07 pm    Post subject:    Reply with quote

Там в далечината се вижда хотел Азалия. Мнохо хубав, тих и спокоен курорт. Наистина си има бая хора в момента, стига снимката да е актуална Agree / Thumb up
Back to top
gosho97

PostPosted: Sun Jul 07, 2019 2:41 pm    Post subject:    Reply with quote

Естествено, че е актуална, нали аз съм я правил днес от сутрешния си плаж. Grin smile
Хубав курорт е да, доста зелен и спокоен, за лудница и купони не става обаче, има си други места за тези неща като Златните и Варна и най-вече Слънчака. Grin smile
Back to top
FENIX

PostPosted: Mon Jul 08, 2019 4:18 pm    Post subject:    Reply with quote

В момента българите осираме гръцкото море. Ще дойде време когато ще стане обратното, ще ходим на нащо море за спокойствие и хубави и чисти плажове. В момента селянията е в Гърция, пълни плажове, предимно с българи и македонци, смърди на чесън и домати и мръсни чорапи, Ганя е там с дисагите, носи си всичко, пълни хладилни и нехладилни пликове от Кауфланд и Лидъл с бира, домати, диня, сирене, салами. Вади ги на плажа и почва едно рязане и ядене, да не е луд да поръчва от заведението на чиито плаж лежи. Поръчва една вода с пет чаши и цял ден кисне на чадъра и може да изгори, ама нали е на аванта....Помнете ми думата това скоро ще секне и не нащо черноморие да се пригажда към гръцкото, а гърците ще се пригодят към нашето и ще вдигнат цените или условията при които може да ползваш плаж, който не е свободен, който е към заведение или концесионер. Само гледайте.
Малко по темата:
https://www.struma.com/obshtestvo/fotonablyudatel-yak-pazarluk-po-plajovete-v-gurciya-turgovci-nalaziha-blagoevgradchani_151668/
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo-kamera-melnishki-piramidi-webcam
Back to top
wilkosz

PostPosted: Mon Jul 15, 2019 8:54 am    Post subject:    Reply with quote

nikolai kamburov wrote:
На Златните времето е много гадно. Валя за кратко силен дъжд, студен вятър и празни хотели. И във Варна бтв беше заринато по моловете с руснаци основно. Мъкнеха стирки кошчета за боклук и кви ли не неща на промоции хахахах....

Ти поне запита ли се защо са им тези неща? Сигурно в хотелите на мутраджиите не им представят елементарни условия за почивка и сигурно няма кошчета за боклук. Или смяташ, че ще ги носят в самолета Confused Dont know
weather_master

PostPosted: Mon Jul 15, 2019 9:40 am    Post subject:    Reply with quote

wilkosz wrote:

Ти поне запита ли се защо са им тези неща? Сигурно в хотелите на мутраджиите не им представят елементарни условия за почивка и сигурно няма кошчета за боклук. Или смяташ, че ще ги носят в самолета Confused Dont know

Макс, а ти защо ще почиваш тогава на нашето мутренско море? Laughing Защо не отидеш на море в Гърция или Италия? Палиш шкодата и си там. Съвсем наблизо са.
Back to top
gosho97

PostPosted: Mon Jul 15, 2019 9:43 am    Post subject:    Reply with quote

nikolai kamburov wrote:
Кви самолети бе, Макс? Те хората с колите са си тръгнали. И не...работя в хотел. Има абсолютно всичко необходимо, поне при мен. Не е тук темата, но само да спомена, че по-долни от руснаците, тук по морето, няма! Правят скандали за всевъзможни неща, масово. В градския транспорт се ебават с контролата. Въртят очи и се държат нагло. Не знам кой от този форум харесва руснаци, но аз абсолютно безпристрастно политически казвам, че тези в моя кръгозор са пълни диваци и не струват и 2 стотинки. Пълна помия.

...

Тъй като и аз съм работил в хотели по Златните и Кранево мога напълно да потвърдя това, което Ники казва. Agree / Thumb up
Сега само чакам някой да каже как руснаците в БГ не са представителна извадка за руснаците в Русия. Laughing
p.s. Това за руснаците важи междудругото и за другите народи от бившия СССР.
Back to top
misacho

PostPosted: Mon Jul 15, 2019 10:13 am    Post subject:    Reply with quote

По-долно племе туристи от чифутите няма.После се нареждат останалите.Ако не са руснаците,магазините и заведенията по морето са живи умрели.За тях явно цените на храните са им много ниски в сравнение с тези в Русия.В двата Лидъла Равда и Созопол половината от оборота го правят руснаци.
Back to top
blue

PostPosted: Mon Jul 15, 2019 10:22 am    Post subject:    Reply with quote

gosho97 wrote:
nikolai kamburov wrote:
Кви самолети бе, Макс? Те хората с колите са си тръгнали. И не...работя в хотел. Има абсолютно всичко необходимо, поне при мен. Не е тук темата, но само да спомена, че по-долни от руснаците, тук по морето, няма! Правят скандали за всевъзможни неща, масово. В градския транспорт се ебават с контролата. Въртят очи и се държат нагло. Не знам кой от този форум харесва руснаци, но аз абсолютно безпристрастно политически казвам, че тези в моя кръгозор са пълни диваци и не струват и 2 стотинки. Пълна помия.

...

Тъй като и аз съм работил в хотели по Златните и Кранево мога напълно да потвърдя това, което Ники казва. Agree / Thumb up
Сега само чакам някой да каже как руснаците в БГ не са представителна извадка за руснаците в Русия. Laughing
p.s. Това за руснаците важи междудругото и за другите народи от бившия СССР.

+1 Подкрепям! Супер нагли и с ниско възпитание хора са руснаците. Идвайки от тeхния кенеф държава, се мислят тук за велики и недосегаеми. No-no
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Mon Jul 15, 2019 10:39 am    Post subject:    Reply with quote

Аз пък мога да потвърдя, че и преди 75 години са били точно същите и даже са си развявали пишките много повече от сега, защото повече са можели да си го позволят в ролята си на окупатори, разбира се Wink . Не, това не е по мои лични впечатления, а по много емоционални разкази още по времето на прогнилия соц на едната от бабите ми. И да, абсолютно съм убеден, че тя е можела да има много сериозни проблеми с милицията по него време (а може и да е имала в някой момент, де да знам Dont know ), ако някой доносник на ДС е успял да чуе и снесе тези нейни разкази "където трябва" Laughing ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Икономика All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Next
Page 23 of 24

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе