StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

Лични дискусии около стил на обличане
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
wilkosz

МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2019 12:59 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Аз лятото си ходя из природата с ретро къси гланцови шорти с трите ленти на Адидас отстрани. Супер секси и леко е. Едно време с такива играехме физкултура в училище. Мъжете в по центъра през 80-те ходеха с такива и бяха секси времена. Много добре стоят. Wink
nikolai kamburov

Местожителство: Русе, жк. Здравец-север / Варна, кв. Левски

МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2019 2:47 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Хаха, повече няма да коментирам ризите. На различни светове сме.
Иначе и на мен не ми харесват анцузите, с които се мъкнат на моята възраст. Абсолютно навсякъде ходят с анцузи...на дискотеки, на университет, на центъра и тн. Е, те сега са сравнително модерни долнищата и не изглежда грозно, но ми е супер нелепо.
Иии да, подкрепям мнението за голите до кръста.
Направили някой друг мускул, някой друг татус и като нз какво се изсипват голи по центъра...сякаш някой се вълнува.
Това вече е до комплекси и чувство за малоценност.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Бял облак

МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2019 3:12 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Гледайте на нещата по-широкоскроено. Не робувайте на етикети.
Аз лично бих се изкефил да видя някой по центъра на София по бял селски потник или с индиански кожи, стига само да не усещам миризма на пот и оборска тор. Grin smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ASENOV

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2019 7:10 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Анцузите са грозни, демоде, но виж спортните клинчета са много вървежни.
И ластичните панталони, които се впиват като клин по краката.
Правилно казва Облака, не робувайте на етикети, защото животът е твърде кратък.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wilkosz

МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2019 10:39 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Тия впити панталони са е*Ати гейската история. Дори аз не нося такива, как може хетеро мъж да носи впити панталони. Това са женски неща Green
ASENOV

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Нед Юни 09, 2019 7:45 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Може, аз си нося и ми харесва колко леко се чувства човек в тях. На мода са. И особено ластичните дънки, само че аз дънки не обичам да нося като цяло, затова предпочитам панталоните.
Преди векове дори чорапогащниците са били за двата пола, но понеже на жените изглеждали по-добре и красиво, се носели предимно от тях и затова сега се възпиема за нещо типично женско, но не е така в действителност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе