StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

Дали е депресия и ако да, какво мислите?
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Човешките взаимоотношения. Успехът в живота
View previous topic :: View next topic  
Author Message
FENIX

PostPosted: Tue May 14, 2019 9:32 am    Post subject:    Reply with quote

Ако вижда, а тя вижда, че те губи по този начин и пак не и пука и дори не иска да говорите, значи нещата не са просто една депресия и проблем свързан с моментно състояние на психиката. С тази за която ти разказах по-назад, и аз в началото мислех депресия, а и характерът и беше такъв, малко чалнат, но и да я е имало, не е само това. По-скоро тези неща са им част от характера, и ако задълбаеш, макар да казваш, че не плануваш, то това почти никога не се планува, ще лъсне пак това в други ситуации, та накрая може да се окаже, че си се отървал. Така, че спокойно, прави правилните неща, не се обвинявай, защото няма за какво и върви напред, каквото трябва да стане, ще стане.
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo-kamera-melnishki-piramidi-webcam
Back to top
View user's profile Send private message
wilkosz

PostPosted: Tue May 14, 2019 10:24 pm    Post subject:    Reply with quote

Нищо лично, просто ми е много странно как хетеротата хлътвате по някакви пикли и глезли, които ви използват, лежат ви на гърба, карат ви да им плащате сметките и едва ли не да ги носите на ръце, а е да не си мръдват пръста за нищо и само да мрънкат и капризничат. Нали влюбването става не само физически, но и в качествата на характера. Е какви качества имат ези кокони? Слаби, манипулативни, плашливи, отракани без покритие, увивали се около вас като змии, изцеждайки жизнените ви сокове. И вие страдате за тези кукли?
Толкова съм благодарен, че не съм хетеро. Мъжете са много по-достойни, не манипулират, директни са, всеки си плаща сметките по равно. Двамата мислите сходно и имате сходна емоционалност, ето защо се разбирате много по-добре и никой не паразитира на гърба на другия. Има една равнопоставеност. А имат и много по-добри качества. Силни са, уравновесени са, не плетат интриги, доблестни са. Могат да те закрилят, а не хленчат хилаво. И да, не се отнася за 20 годишните келешчета. По-зрелите мъже имат по-голяма ценност. Улегнали, знаещи какво искат, стабилни, търпеливи.
Това е моят приятел, страхотен човек и мъж.

Leberkez

Location: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

PostPosted: Wed May 15, 2019 12:40 am    Post subject:    Reply with quote

Офф, Макс, все се надявах, че ще се разминем без поредната ти назидателна лекция за това колко е готино да си хомо, сякаш е нечий съзнателен и предварително обмислен избор към кой пол да изпитваме емоционално/сексуално влечение.

Това все едно негър да дойде да обяснява колко е хубаво да си черен, щото, видиш ли, "вие белите сте податливи на тропически болести, склонни сте към оплешивяване и имате по-голям % за риск от инфаркти" (примерно).

Нали се сещаш какво би станало, ако аз ида в някой хомо форум и да намилам колко е яко да си с жени, щото са по-нежни, имат по-хубава кожа, по-малко косми и миришат по-добре. Познай дали ще ми оцелее мнението дори 15 минути. Изобщо, взе да ми писва с тази толерастия. Имате си паради, на равни начала сте в кариерно развитие, бракове вече ви се дават на немалко места, деца можете да си гледате, айде поне малко се усещайте и спрете с тази жажда за внимание. Какви са ти очакванията с това мнение? Че вкупом ще те послушаме и от утре ще почнем да си търсим гаджета-мъже ли? Rolling Eyes

Скоро време очаквам някъде да попадна онлайн на саморазобличил се зоофил, който да ни убеждава колко е яко да си с животни, понеже козичката е хрисима, няма да те дразни, няма да иска да я водиш на вечери и да й купуваш скъпи дрехи и няма да блее, че я боли главата. Аман вече.

=================================

По темата - по-рано тази вечер приключихме окончателно всичко с малката. Предложих ѝ да се видим за точно 15 минути преди нощната ѝ смяна, като целта ми изобщо не беше нещо да я натягам, а просто да си полафим чисто приятелски и да видя какво става с нея. Аз нямах проблем да поддържаме някаква форма на комуникация, чисто приятелска такава, без нещо да очаквам от нея и т.н. Направи ми се на интересна и ми отби офертата, третирайки ме като някой навлек, вмъквайки, естествено, дебилното "нямам лоши чувства", при което вече наистина ми кипна и й избълвах една мощна лекция (без нещо да обиждам или нареждам) като й казах всичко 1:1 - за състоянието й, поведението й, начинът ѝ на посрещане и (не)желание за справяне с проблемите, след което ѝ изтрих телефонния номер и я ънфреднах+блокирах на фейсбука, че да не взема някой път като се напия да тръгна да й пиша някакви мекичарски (или пък ядосани) съобщения.

Това да не иска да бъде с мен го приемам и го уважавам, не ми е някаква особена драма, въпреки чувствата, които бях развил, но с абсолютно нищо за това време не съм заслужил да ме третира (в чисто човешки план) като някоя отрепка, до степен да не иска три приказки да си кажем на 4 очи. Не я мразя, разбира се. Нещо средно между безраличние, презрение и съжаление изпитвам към нея вече!

Case closed! Agree / Thumb up
Back to top
View user's profile Send private message
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Wed May 15, 2019 6:12 pm    Post subject:    Reply with quote

Преместих продължението на дискусията (не по същество) в съседната тема "Алтернативна сексуалност".
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Човешките взаимоотношения. Успехът в живота All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе