StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

Текущи данни за времето в САЩ и КАНАДА: 01.2019-...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Фактически данни за времето
View previous topic :: View next topic  
Author Message
weather_master

PostPosted: Mon Mar 04, 2019 4:45 pm    Post subject:    Reply with quote

Вече е -19С. Laughing Колко е минималната не знам. Може да е станало -20С. Тоест сме само на 4-5С от абсолютният минимум за март. Не е зле. Със сигурност това ще е най-студената сутрин от десетилетия. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
weather_master

PostPosted: Mon Mar 04, 2019 5:04 pm    Post subject:    Reply with quote

Всъщност сега чувам, че не само -19С, а е -19С със силен вятър. Уиндшила е -32С сега. Laughing Някой да не си е помислил, че това е от инверсните, изцедени студове в Бг. Иначе е слънчево и скоро ще се затопли. Няма сняг.
Back to top
blue

PostPosted: Mon Mar 04, 2019 5:08 pm    Post subject:    Reply with quote

Баси гърча в тази Америка. Ние тука изглеждаме като Африка в сравнение с вас! Grin smile Buble-gum
weather_master

PostPosted: Wed Mar 06, 2019 4:52 am    Post subject:    Reply with quote

Мда, тук е доста зле тези дни. Вчера цял ден слънчево и едва -12С макса. Днес пак предимно слънчево и едва -7С. И двата дни яко духаше както и сега. Сега е -9С, а на усещане е -21С със силен вятър. Реката днес имаше към 70% ледоход. В общи линии напълно пълноправна зима си имаме още тук. Хубавото е, че от четвъртък се стопля осезаемо и май вече няма да е толкова студено, макар че към Северна Канада пак дават някакво ядро с -40С да се образува.
Back to top
weather_master

PostPosted: Wed Mar 06, 2019 4:32 pm    Post subject:    Reply with quote

Към -14С е минималната температура при мен тази сутрин. Сега е -12С, слънчево. От днес започва затоплянето. Днес трябва да стане към -2С на обяд. Laughing
Back to top
maniac

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 4:54 am    Post subject:    Reply with quote

В далечните квартали на Чикаго между къщите снега е 100%, снощи бях в Highland Park 25-30 мили северно от центъра абсолютна зима и понеже времето бе почти тихо, което е рядкост тук имаше 5 градуса разлика с, където живея аз.
weather_master

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 8:05 pm    Post subject:    Reply with quote

3С тук и направо навън е топло. Shocked Ще ходя да тичам и може би колело. Не мога да повярвам, че само на 3С го чувствам пролетно. Shocked Направо не мога да си представя какво е да е 20С както е в Бг сега. Наистина Бг има всички характеристики на субтропичен климат. В Бг мисля зимата е същата като в Южна Каролина или Тенеси, където мисля че се води субтропик.
Back to top
weather_master

PostPosted: Sun Mar 10, 2019 8:19 am    Post subject:    Reply with quote

maniac wrote:
В далечните квартали на Чикаго между къщите снега е 100%, снощи бях в Highland Park 25-30 мили северно от центъра абсолютна зима и понеже времето бе почти тихо, което е рядкост тук имаше 5 градуса разлика с, където живея аз.

О, да, дълго време СП стигаше точно до Чикаго от север. Въобще в Wisconsin има СП от вече повече от 2 месеца. Например за един от тяхните южни градове Мадисън, който е точно на ширината на Шумен, средната за декември по норма е -5С, за януари -8С и за февруари -5С. Тоест горе долу 3 месеца СП нон-стоп. Много често валежите от дъжд стигаха до Чикаго, а на север си бяха само сняг. Дори днес при нас яко дъжд, а само за 150км на север си е било чист сняг. И в Мадисън май само сняг е валяло. Там зимата продължава с пълна сила.
Back to top
maniac

PostPosted: Sun Mar 10, 2019 1:21 pm    Post subject:    Reply with quote

Днес бях в Лейк Форест още малко на север хем е близо до езерото. в по сенчестите улици имаше 10-15см. сняг край къщите и огромни купове стар сняг. Като се има в предвид, че 2 дена духаше вятър и беше над 0-та, а днес валеше и доста дъжд. По откритите поляни беше разпокъсан снега, но по уличките където живеят хората беше напълно бяло само на пътя няма сняг! Нищо общо няма с Чикаго.
weather_master

PostPosted: Mon Mar 11, 2019 9:07 pm    Post subject:    Reply with quote

Сутринта бе към -3С. Сега се изясни и вече е 3С. Пролет! Laughing Все пак днес ще стигне към 6С. Laughing
Back to top
weather_master

PostPosted: Thu Mar 14, 2019 8:03 am    Post subject:    Reply with quote

Силен краткотраен дъжд и 12С навън в полунощ. Много яко време беше тази вечер преди да завали. Толкова приятно и топло не съм го чувствал от месеци. Много яко че идва отново лятото! Very Happy
Back to top
meteo fen

PostPosted: Thu Mar 14, 2019 12:24 pm    Post subject:    Reply with quote

Силна зимна буря в 25 щата в Америка пише 24 часа....и видеото е много яко.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7346233
Back to top
weather_master

PostPosted: Thu Mar 14, 2019 9:27 pm    Post subject:    Reply with quote

Мда, и към нас ще дойде за съжаление. Днес се очакват силни гръмотевични бури при мен. Вече мина една, но не беше кой знае какво. Сега е 16С много приятно. Вечерта се очакват дори и снеговалежи, ама слаби. Близката река отново вдига нивото и е пред преливане, но това не е нещо необичайно.

ПС: нещо голямо идва. Небето от ЮЗ стана черно! Shocked
Back to top
weather_master

PostPosted: Thu Mar 14, 2019 9:43 pm    Post subject:    Reply with quote

Червени и черни ядра на радара от ЮЗ. Има tornado watch в сила. Laughing Тук наистина времето е за истински метеоманиаци. бТВ заради бурята самолетите на летището кацаха от СИ и минаваха на мен. Това за първи път го виждам. Обикновено не използват тези писти, които сочат към мен.
Back to top
weather_master

PostPosted: Sat Mar 16, 2019 7:14 pm    Post subject:    Reply with quote

Нищо съществено нямаше онзи ден. Видях че е имало репорти за extreme turbulence между Тексас и Оклахома. Представям си какво е било във въздуха. Hmm
Иначе навън на усещане е много пролетно. Very Happy Слънчево с вече 3-4С и без вятър и облаци засега. Сутринта бе към -5С.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Фактически данни за времето All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Next
Page 11 of 16

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе