StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nikolai kamburov

PostPosted: Sun Feb 24, 2019 3:29 pm    Post subject:    Reply with quote

Ако на някого му е скучно лятото ..да се записва.
https://youtu.be/XaKSgQux1To

Laughing
View user's profile Send private message AIM Address
geoge

PostPosted: Fri Mar 08, 2019 4:47 pm    Post subject:    Reply with quote

DANNIS wrote:
Паралела на ГФС дава над 12 часа яки снеговалежи Shocked Главния също е добър откъм валежи.

Честит празник, Дане! Къде беше преди пет дни, когато на Шипка максималните температури бяха над 0, а в Габрово беше 7°C в 7 и половина сутринта? Скри се като жътварско бърдуче у слог!
DANNIS

PostPosted: Fri Mar 08, 2019 7:58 pm    Post subject:    Reply with quote

То ако моя празник е днес,то твоя беше на 2 февруари,котенце. Sex Love
Back to top
View user's profile Send private message
nakata_georgiev

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 3:59 am    Post subject:    Reply with quote

gosho97 wrote:
Долни Чифлик, Царево, Кости и Акчелар са най-топлите места в страната с температури над 15°C вече към полунощ. Късно-майски температури, браво. Agree / Thumb up

Много евтина провокация насочена към мен Laughing Както и да е мечтай си да си най-топлото място ,видявхме Варна едвам закърпи 15 градуса Laughing А Бургас 22 ,има няма 7 градуса разлика... И то на брега на морето
И пак с 1 градус и нещо водим Варна,ама така ще е март и април...Много пъти съм го казвал и ще го повторя:Варна е с възможно най-гадния климат ,зимата бръснещи ветрове ,пролетта пробива бриза почти всеки ден ,малко са топлите дни ,а лятото задух бриза е слаб и с високата влага е мор Laughing
Back to top
nakata_georgiev

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 4:02 pm    Post subject:    Reply with quote

dodo wrote:
nakata_georgiev wrote:
Бургас ще удари 25 градуса Laughing пак ще минем Варна
Сега гони 24 станцията на Община Бургас

Tи няма ли да спреш? Вече дразниш. Всеки ден пишеш едно и също. Айде осъзнай се. Green Влизам да чета фактически и гледам Наката_Наакан пак мери нещо си с някого Sleeping Това е форум за времето, а не поле за изява на комплексари. Всяко място е интересно само по себе си, драсканиците са ти под всякаква критика. Ако не уважаваш целта на сайта и темата, изчезвай Arrow

Кой дразня просто констатирам и казвам какво ще стане ,24.5 максимална по висока от тази във Варна Dont know
Правя сравнение в случая,какво съм написал толкова
А да емотиконката Laughing ,ако те са ви проблема няма да ги използвам
Ама поста ти въобще не е за онази тема и не е насочен към теб? Какво се намесваш и ми опонираш на поста без каквато и да е причина ? А да защитниците на Варна и Гошо са 90% от форума ....
Back to top
dodo

Location: Moнтана - център на Северозапада, ж.к. Пъстрина, Югоизток

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 4:23 pm    Post subject:    Reply with quote

Не съм защитник на никого. Всеки сам може да се защити, ако сметне за нужно. И не е задължително провокациите ти да са към мен, за да взема участие в казуса, просто защото са постоянни и нетърпими за читателя отстрани. Който и да е той. Да беше единично, ОК, ама всяко твое мнение е мерене на Варна и Бургас, адски неадекватно поведение във всеки пост, кому е нужно? Dont know

П.П. Изобщо не ме интересуват емотиконките, слагай каквито си искаш в коментар, те затова са и налични десетки като опция Agree / Thumb up Просто спри с тези сравнения - всеки има очи, ще види каквото е нужно. Та, какъв е проблемът, че Бургас (ще)има по-висока максимална от Варна??? Sleeping
nakata_georgiev

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 4:33 pm    Post subject:    Reply with quote

Понеже не си наясно в казуса Бургас -Варна
Повтарям ,Гошо ми говори за някакви десети разлики в максималните и минималните ,а аз твърдя,че Бургас е по-топъл град специално месеците март и април...
Да говоря и за -15.8 градуса 2012 ,в Бургас минималната беше -12.3 .Колко градуса е разлика май 3.5 близо 4 градуса ...
Вчера Бургас 22 градуса ,Варна 15... 7 градуса разлики и не са само това случаите ... Понеже се изкривяват истините затова ще повтарям когато в Бургас е по-топло от Варна
С никой не се меря или състезавам ,просто на Гошо постовете му винаги присъства думата най-топлото място в страната и това е целенасочено
Било 15 градуса в 12 часа вечерта ,ама през деня е било 17 ,не 22 ,така,че не е най-топлото място...
Back to top
gosho97

Location: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 6:38 pm    Post subject:    Reply with quote

Злобния и комплексиран бургаски пигмеи да се успокои малко, че ще пукне от толкова много злоба. Grin smile
Гошо е казал само че разликите в месеците Март и Април в средна Т между Варна и Бургас са десети и това е неоспорим факт, друго не съм казвал при това съм го казаал 2-3 пъти, а ти повтаряш едно и също по 100 пъти на ден, кажи една лъжа 100 пъти и ще стане истина, така си мислиш явно. Всичко друго, което уж съм казал са твои измислици, които използваш, за да оправдаеш непрестанните си провокации към мен и очеизвадната ти ненавист към Варна, това е. Много мразя, когато ми се слагат думи в устата. И когато е най-топло ще си казвам, не виждам какъв е проблемът, това че ти си лабилен и се пукаш от злоба, когато във Варна е топло си е лично твой проблем, в живота има много по-важни неща от това, е, поне за повечето хора, явно за теб не е баш така, но пак не е мой, нито на някой друг тук проблем, че да ни заливаш с едни и същи пуберски мнения всеки ден по 100 пъти. Даже по-скоро подозирам, че се дразниш от факта, че друг човек е щастлив по някаква причина, е, на това ако не му се вика брутална злоба пък на.
И за разлика от теб мисля че съм доказал, че кефя на всички сезони и на всякакво интересно време, а ти си тук само да тролиш по Варна, мен и да ни обясняваш какъв субтропик сте, и да не забравим дежурните реплики - "2012-та в Бурагс беше -12 във Варна -15" или като стане есен - "Акчелара ще удари -15 градуса тая зима вервайте ми", типичен форумен трол, даже по-скоро преспокойно мога да те нарека като тумора на форума, тъй като не веднъж и два пъти са те гонили и от този и не само форум, но винаги намираш начин да се върнеш.
Back to top
nakata_georgiev

PostPosted: Sat Mar 09, 2019 9:39 pm    Post subject:    Reply with quote

Първо няма никаква злоба в моите постове ,второ никога не съм завиждал,че във Варна в определени ситуации е по-топло
Но за месеците март и април говориш отново неистини...
Дори твоя съгражданин от Варна сега е в Бургас и каза ,че от три дни само 1 е бил с бриз
Laughing
А в твоите постове има умишлена провокация ,както виждаш на никой от другите членове от форума почти не репликирам ,чета им постовете, защо само на теб ти репликирам замислял ли си се...
Back to top
nikolai kamburov

PostPosted: Wed Mar 13, 2019 9:54 pm    Post subject:    Reply with quote

Хей, някой има ли си идея относно механика/ статика - задачи, свързани с опорни реакции. Стигнах почти до края и обърквам някъде числата... Crying or Very sad
View user's profile Send private message AIM Address
nakata_georgiev

PostPosted: Thu Mar 21, 2019 1:17 pm    Post subject:    Reply with quote

stratega wrote:
Мда, какво ли чувството да си в студения и мрачен Бургас, докато други хора се наслаждават на супер приятното топло и слънчево време, като в Санд...София например Cool .

Ей тоя Бургас ви е трън в очите ,чакате удобна ситуация и оп стреляте...
Бургас не е мрачен град и е много по топъл от София!
Ама нормално цяла зима докато в Бургас и южното черноморие беше топло и слънчево вие мръзнахте
Защото зимата по морето беше топла и сега видя един по хладен ден и пишеш простотии и наслагваш лъжливи представи за града. Но средната от +10.5 месечна говори достатъчно ,а ти си говори неистини
Back to top
gosho97

PostPosted: Thu Mar 21, 2019 3:00 pm    Post subject:    Reply with quote

Средната месечна за Бургас е почти градус по-ниска или по-точно +9.7°C, преувеличаване с почти градус на месечна база не е малко. Grin smile Да си кажем, че уж опитвайки се да изкараш че другите лъжат лъжеш и ти при това съвсем целенасочено. Grin smile
Back to top
nakata_georgiev

PostPosted: Thu Mar 21, 2019 4:49 pm    Post subject:    Reply with quote

Не не лъжа ,за мен средната е от минимална и максимална за деня ,даже е +10.6
Както и да е... Нали се гледат двете най висока и най ниска стойност и се калкулират
А не някакви приети други измервания ,които са в противоречие с реалността
Максимум +минимум ,разделено на две... За какви други методики ми говориш Laughing ,на някви интервали и прочие
Back to top
gosho97

PostPosted: Thu Mar 21, 2019 4:53 pm    Post subject:    Reply with quote

Ами не среднодневната се мери от 8 синоптични измервания или 3 климатични, в случая се използват 8те синоптични, на база на тези 8 измервания се прави среднодневна, а на база тези среднодневни се прави средномесечна, по логични причини не е както ти казваш и никъде по света не се използва методиката посочена от теб. Преди да се правиш на професор се ограмоти малко. Neutral
Back to top
FENIX

PostPosted: Fri Mar 22, 2019 11:34 pm    Post subject:    Reply with quote

Днес сложих летните гуми. Просто няма смисъл повече да отлагам. Дори и по високите части едва ли ще има нещо съществено зимно занапред, но дори и да има сняг, то няма да бъде проблем по пътищата. В смисъл че ще е меко и по асфалта вероятно ще се топи. А и твърде дълго се задържаха сравнително високи температури.
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo-kamera-melnishki-piramidi-webcam
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Next
Page 49 of 51

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе