StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 61, 62, 63  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Geogri Zahariev

Местожителство: Враца (Vratsa), ж.к. Дъбника, 340 м.н.в.

МнениеПуснато на: Вто Фев 05, 2019 1:55 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

weather_master написа:
О, за ракия и бира съм много навит! Very Happy Само не и двете де, че тогава става лошо на другия ден. Laughing За Макса може баница със сирене и натурален сок. Laughing Добра среща би се спретнала. Smile

Натурален сок, но от какво?
А, баницата задължително поръсена със захар, както се прави тук, във Враца, не в Шумен, Добрич, Варна или Бургас... Айде, шъ мъ накажат за тежка обида спрямо Велико Търново, западна индустриална зона... Clap
За добрата среща! Bow down
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Пет Фев 08, 2019 4:09 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

blue написа:
Понеже вчера монтанския ме обвини в провокация като съобщавам информация къде е най-топло ще използвам следната релефна карта на България. Добре е всеки съфорумник да ползва тази карта вече, за да има мир във форума.

Градусите в 14.00 часа днес!

Laughing Laughing

За все пак истинските метеоманяци ето и другата карта:

Блу не мислиш ли ,че постовете ти са с ниво детската градина
В Сандански е 10 градуса,но има вятър усет 7-8 примерно ,при 6 градуса за Бургас без вятър ?
Гледаме пак едни цифри и то не с голяма разлика ,когато в Бургас беше 14-15 ,а в Сандански 3?
Тогава никой нищо не каза ,сега пак се почна с този Сандански ,явно някой хора им е кеф да дразнят други от Сандански .Абсолютни провокации от Блу към Феникс!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
blue

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Фев 08, 2019 5:09 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

dodo написа:
Евала за ''шегата''. Такива ''шегички'' да има. Уникално олицетворение за градация на мъже с деца. Clap И срам за мен, че съм обвинил човечеца в провокация. Как можах да направя такова нещо? Направо ми тежи на съвестта Bowling Толкова е чист. Сълзица. Душичка. Само той прогресира за толкова години във форума. Трябва да взимаме пример. Bow down Bow down Bow down

Монтански, в шегата няма нищо лошо- още повече когато някой форумен Ганьо/Ганьовица се е взел много насериозно. Дори незнам защо ти отговарям, но не мислеш ли, че не е нужно с всеки един тук да намираме допирни точки и да се харесваме тук - хората просто са различни. Факт! Като не ти харесва моето мнение и то без да ме познаваш лично , просто не ме чети. Така правя и аз, няколкото (по мое лично мнение) ограничени форумни селяндури ги прескачам от години вече и в резултат мисля пряк конфликт последните години съм нямал почти с никой тук. Единствено съм призовавал тук във форума да се премахне спама в сериозните теми защото форума преди година е различен от форума днес, но за това вината да се търси в един човек е грях да си го помисли човек.
Хайде със здраве! Flourish
ASENOV

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Фев 09, 2019 8:21 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Олигофренията е масово явление сред подрастващите!!! Харесаха ми коментарите, затова поствам и новината.
https://www.dunavmost.com/novini/grozen-vandalski-akt-v-tsentara-na-grada-vazmuti-rusentsi
Flourish Flourish
Върнете се в началото
nikolai kamburov

Местожителство: Русе, жк. Здравец-север / Варна, кв. Левски

МнениеПуснато на: Съб Фев 09, 2019 11:40 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Само не разбрах къде пише, че деянието е от подрастващ? Как така го реши, как така си го измисли?
Ако за теб е от човек, който е от нивото поколение, окей...не е нужно обаче да изопачаваш информацията за всички останали от репортажа. Там никъде не пише на каква възраст е извършителят. Да не се окаже на 40... защото в последните години на какво ли не сме се нагледали. Както от млади, така и от стари.
Ти имаш изключителна непоносимост към младото поколение между другото. Което не знам как да си го оябсня, при положение, че и ти си някъде на около 25г, доколкото съм чувал... Dont know
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
wilkosz

МнениеПуснато на: Съб Фев 09, 2019 11:53 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Вие сте от един град и не сте се виждали нито веднъж Confused
Той беше един от първите участници във форума 2007 г. Тогава беше мисля, че на 17.
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Съб Фев 09, 2019 2:45 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

gosho97 написа:
Aбе ти няма ли да се спреш с психопатските си субтропици най-после бе. Къде беше 2010 и 2012 когато в Бургас имаше поредици от под - 10°C, през 2010 дори и до - 15°C при това край морето навътре сигурно и по-малко е било, тогава Сандански нямаше - 10°C даже. И кога в кухата ти тиква ще влезе най-после, че тези неща не се определят по еднинични сезони. Субтропик колкото и да ти се иска няма, има средни данни и на средногодишна база Сандански е най-топлият град, да минимумите в Царево през зимата са по-високи, ама пак не е субтропик. Щеше да си смешен, ако не беше жалък не мога да повярвам, че може да има толкова голяма обсебеност от тоя субтропик това гранични с психично разстройство.
Та дори аржентинската Мар дел Плата дето е бая по-близо до Екватора и едвам пада под 0та, изобщо не знам дали са имали и под - 10 някога не спада към сибтропичния климат, а се води океански, той тръгнал да търси субтропици в Бг. Наистина на такава тъпотия трудно се издържа, изнервям се на идиотщината и затова пиша този коментар, по принцип подминавам, ама това тролене и спамене постоянно е мега досадно , то бива простотии ама чак пък толкова. Guns firing

gosho97 написа:
Стринг, аз лично към тоя съм си мълчал бая време, сигурно година, да не говорим и колко време ме тероризираше във фейсбук и там да ме знаимава с измислените си теории и субтропици. Ама честно казаноми писна през две мнения да чета за тъпия му субтропичен комплекс, буквално всяко мнение от кой да е негов профил само за това става дума и непрекъснато някакви мерения между Бургас и Сандански кой е по-големия субтропик, това ако го чете някой от Гърция например би се изсмял здраво. Grin smile
И така, да, аз по принцип съм много емоционален като човек, затова се случва понякога да избухвам и тук, отделно прагът ми на търпимост към идиотщини е силно занижен. Wink
И последно, мисля че този форум е, за да споделяме общо хоби, а не да се драчим и да си мерим къде има по еди какъв си климат, за съжаление напоследък второто преобладава, още повече и след като темата най-долу във форума е била най-активна вчера. Confused

Гошо никой не тероризирам,не те карам и да ми отговаряш темата е за субтропик ,а аз правя сравнение
Защото ни се натрапва от други членове от форума за някакъв субтропик в Сандански
Никой не провокирам ,това че си със слаба нервна система ,нямам вина за това .... Опитваш се да излезеш жертвата и хубаво доокрасяваш мненията ,бил ме търпял
Кой те кара да четеш мненията ми и да отговаряш Laughing
Подминавай ги и така ,просто питам някой въпроси конкретно за тази година ,а ти пишеш в конкретната тема съвсем други неща ,обвинявайки ме в тормоз ...
Върнете се в началото
blue

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Фев 09, 2019 5:02 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

gosho97 написа:
Субтропик колкото и да ти се иска няма, има средни данни и на средногодишна база Сандански е най-топлият град, да минимумите в Царево през зимата са по-високи, ама пак не е субтропик.

Agree / Thumb up

Гоше, не се занимавай с хахавия - доста под твоето ниво е.
Понеже много хора се изказват тези дни на гърба на Сандански ще взема едно последно отношение по него. Никога не ми е било самоцел да сравнявам или говоря негативно за това хубаво българско градче. Може би съм се изразявал по-емоционално на фона на топлите му постижения но това смятам си е в реда на нещата за един форум. Ето, януари Сандански се представи слабо, но доста други места избухваха и съответно бяха забелязани и откроени ясно от мен- Царево, Бургас, Велико Търново , Варна и др. Ако Сандански следващите седмици/месеци се окаже в неблагоприятна циркулация и други места го бият по максимуми, от мен няма да има и гък по темата. Мен ме интересуват българските места с топли постижения за деня, месеца, годината. Но ако Сандански пак е на върха в жегаватa класация няма как да го спестя, ще се опитам само да намаля емоционалноста за да има мир във форума. Wink Agree / Thumb up
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Съб Фев 09, 2019 9:13 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Никой не оспорва,че Сандански е топъл град,въпроса защо Блу го натрапва всеки ден ? Ние сами виждаме колко е максималната и минималната...
Казах го ,че котловините доста се награвят както и правят инверсии
Феникса каза,че района прави и доста големи инверсии и че този район не е само станцията на Нимх
Гледат се едни цифри от една станция и се правят генерални заключения за климата там.. И не се вярва на човек който живее там ,а на хора които гледат едни цифри и това,че покривал нормите по едни критерии и се говори за субтропик .... Нищо ,че Трахикарпусите измръзнаха след -16.2 ,Феникса нагледно ви ги показа
В Бургас същия вид и след дори двете студени зими от -15,нямаше измръзвания ,припомням че Трахикарпуса измръзва под -18,ако приемем ,че в Сандански температурата при Нимх е била -16.2 ,защо Трахикарпусите в центъра на Сандански са измръзнали?
Най-вероятно в центъра е паднало -18...
Върнете се в началото
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Пон Фев 18, 2019 5:36 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

weather_master написа:
А тук се засили вече и е умерен. Grin smile
О, беше много як! Голямо шоу беше. Залата беше огромна и беше препълнена. Ние имахме билети чак за вторият балкон. Но като се разхождаме навън, някакъв маняк имал някакви останали билети и ни даде два. Оказа се, че тези билети са за 11-ти ред централно пред сцената. Laughing Нормално тези билети бяха по $200 единият. Баси късмета. Иначе си беше доста яко, а Шер не може да й дадеш повече от 40. А е на 72, скоро ще навърши 73. Явно хирурзите си разбират от работата. Laughing Единствено пред нас имаше двама гея, единият от които явно беше млад и през цялото време не спря да си върти задника. Green Просто отвратително! Някакъв с брада и тъпо изражение. Прекалено много е свободата на хората в тази страна мисля. Hmmm

Ами ти какви искаш да видиш на нейния концерт мъжкари ли Laughing
Тя не е ли гей икона май феновете и са предимно гейове ...Странно защо ходиш на нейн концерт и се възмущаваш ,сигурно едно 70% от публиката са били джендъри и травестити и някакъв си въртял задника на нейните песни ,ами с тази комерсиална музика ,като дърво ли да стои човека Laughing
Върнете се в началото
weather_master

Местожителство: Chicago, USA

МнениеПуснато на: Пон Фев 18, 2019 7:36 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Ами това го разбрах в последствие. Нищо. Оцелях, няма поражения. Laughing Поне се нагледах на такива и си давам сметката, че демокрацията в някои отношения е лоша. Ако имам син още от малък ще го уча как да общува с момичетата, как да ги сваля и въобще как да бъде лидер и колко е долно и обидно да си обратен. Поне за мен е. Wink
Върнете се в началото
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Вто Фев 19, 2019 4:49 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

blue написа:
Тука продължава да ни мъчи гнусна мъгла. Много е тъпо , цяла България се радва на пролетни градуси по +15+16 градуса в момента а тука се гърчим на +6 и то с мъгла. Green Thumb down Confused

Блу отново вкарваш голям драматизъм, спри да ревеш като малко дете ,има и такива дни ,но са рядкост и то последните години.
Все нещо не ти е угодно ,сигурно и в живота си такова мрънкало... Laughing
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

Местожителство: София, Слатина (Г. Милев-Слатина)

МнениеПуснато на: Вто Фев 19, 2019 5:08 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

weather_master написа:
Ами това го разбрах в последствие. Нищо. Оцелях, няма поражения. Laughing Поне се нагледах на такива и си давам сметката, че демокрацията в някои отношения е лоша. Ако имам син още от малък ще го уча как да общува с момичетата, как да ги сваля и въобще как да бъде лидер и колко е долно и обидно да си обратен. Поне за мен е. Wink

Ти какво, от малък ще го тренираш за еРекторална единица на капутите от "Атака" ли!? Confused Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
elenaRudolf

Местожителство: София; Созопол

МнениеПуснато на: Вто Фев 19, 2019 9:27 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

И аз мисля, че ако го наставляваш по този начин, има много по-голяма вероятност да се превърне в нещо, което не би желал (ти). Според мен момчетата в много случаи имат повтаряемост през поколение, в смисъл дядото - интроверт, бащата - екстроверт, внукът пак интроверт и така нататък. И има логика да е така, но това си е лично моя теория от наблюдения в живота. Ама все пак детето си е твое, ти си знаеш. Wink
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 4:51 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

gosho97 написа:
Варна днес бая се е стоплила, между 16 и 18°C там. Clap

Да ако си мислиш,че с тази евтина провокация би ме подразнил... В грешка си
Усеща се ,че умишлено го написа това
Истината знаем каква е до морето във Варна е хладно Grin smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 61, 62, 63  Следваща
Страница 45 от 63

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе