StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 49, 50, 51  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geogri Zahariev

PostPosted: Tue Feb 05, 2019 1:55 am    Post subject:    Reply with quote

weather_master wrote:
О, за ракия и бира съм много навит! Very Happy Само не и двете де, че тогава става лошо на другия ден. Laughing За Макса може баница със сирене и натурален сок. Laughing Добра среща би се спретнала. Smile

Натурален сок, но от какво?
А, баницата задължително поръсена със захар, както се прави тук, във Враца, не в Шумен, Добрич, Варна или Бургас... Айде, шъ мъ накажат за тежка обида спрямо Велико Търново, западна индустриална зона... Clap
За добрата среща! Bow down
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nakata_georgiev

PostPosted: Fri Feb 08, 2019 4:09 pm    Post subject:    Reply with quote

blue wrote:
Понеже вчера монтанския ме обвини в провокация като съобщавам информация къде е най-топло ще използвам следната релефна карта на България. Добре е всеки съфорумник да ползва тази карта вече, за да има мир във форума.

Градусите в 14.00 часа днес!

Laughing Laughing

За все пак истинските метеоманяци ето и другата карта:

Блу не мислиш ли ,че постовете ти са с ниво детската градина
В Сандански е 10 градуса,но има вятър усет 7-8 примерно ,при 6 градуса за Бургас без вятър ?
Гледаме пак едни цифри и то не с голяма разлика ,когато в Бургас беше 14-15 ,а в Сандански 3?
Тогава никой нищо не каза ,сега пак се почна с този Сандански ,явно някой хора им е кеф да дразнят други от Сандански .Абсолютни провокации от Блу към Феникс!
Back to top
View user's profile Send private message
blue

PostPosted: Fri Feb 08, 2019 5:09 pm    Post subject:    Reply with quote

dodo wrote:
Евала за ''шегата''. Такива ''шегички'' да има. Уникално олицетворение за градация на мъже с деца. Clap И срам за мен, че съм обвинил човечеца в провокация. Как можах да направя такова нещо? Направо ми тежи на съвестта Bowling Толкова е чист. Сълзица. Душичка. Само той прогресира за толкова години във форума. Трябва да взимаме пример. Bow down Bow down Bow down

Монтански, в шегата няма нищо лошо- още повече когато някой форумен Ганьо/Ганьовица се е взел много насериозно. Дори незнам защо ти отговарям, но не мислеш ли, че не е нужно с всеки един тук да намираме допирни точки и да се харесваме тук - хората просто са различни. Факт! Като не ти харесва моето мнение и то без да ме познаваш лично , просто не ме чети. Така правя и аз, няколкото (по мое лично мнение) ограничени форумни селяндури ги прескачам от години вече и в резултат мисля пряк конфликт последните години съм нямал почти с никой тук. Единствено съм призовавал тук във форума да се премахне спама в сериозните теми защото форума преди година е различен от форума днес, но за това вината да се търси в един човек е грях да си го помисли човек.
Хайде със здраве! Flourish
ASENOV

PostPosted: Sat Feb 09, 2019 8:21 am    Post subject:    Reply with quote

Олигофренията е масово явление сред подрастващите!!! Харесаха ми коментарите, затова поствам и новината.
https://www.dunavmost.com/novini/grozen-vandalski-akt-v-tsentara-na-grada-vazmuti-rusentsi
Flourish Flourish
Back to top
nikolai kamburov

PostPosted: Sat Feb 09, 2019 11:40 am    Post subject:    Reply with quote

Само не разбрах къде пише, че деянието е от подрастващ? Как така го реши, как така си го измисли?
Ако за теб е от човек, който е от нивото поколение, окей...не е нужно обаче да изопачаваш информацията за всички останали от репортажа. Там никъде не пише на каква възраст е извършителят. Да не се окаже на 40... защото в последните години на какво ли не сме се нагледали. Както от млади, така и от стари.
Ти имаш изключителна непоносимост към младото поколение между другото. Което не знам как да си го оябсня, при положение, че и ти си някъде на около 25г, доколкото съм чувал... Dont know
View user's profile Send private message AIM Address
wilkosz

PostPosted: Sat Feb 09, 2019 11:53 am    Post subject:    Reply with quote

Вие сте от един град и не сте се виждали нито веднъж Confused
Той беше един от първите участници във форума 2007 г. Тогава беше мисля, че на 17.
nakata_georgiev

PostPosted: Sat Feb 09, 2019 2:45 pm    Post subject:    Reply with quote

gosho97 wrote:
Aбе ти няма ли да се спреш с психопатските си субтропици най-после бе. Къде беше 2010 и 2012 когато в Бургас имаше поредици от под - 10°C, през 2010 дори и до - 15°C при това край морето навътре сигурно и по-малко е било, тогава Сандански нямаше - 10°C даже. И кога в кухата ти тиква ще влезе най-после, че тези неща не се определят по еднинични сезони. Субтропик колкото и да ти се иска няма, има средни данни и на средногодишна база Сандански е най-топлият град, да минимумите в Царево през зимата са по-високи, ама пак не е субтропик. Щеше да си смешен, ако не беше жалък не мога да повярвам, че може да има толкова голяма обсебеност от тоя субтропик това гранични с психично разстройство.
Та дори аржентинската Мар дел Плата дето е бая по-близо до Екватора и едвам пада под 0та, изобщо не знам дали са имали и под - 10 някога не спада към сибтропичния климат, а се води океански, той тръгнал да търси субтропици в Бг. Наистина на такава тъпотия трудно се издържа, изнервям се на идиотщината и затова пиша този коментар, по принцип подминавам, ама това тролене и спамене постоянно е мега досадно , то бива простотии ама чак пък толкова. Guns firing

gosho97 wrote:
Стринг, аз лично към тоя съм си мълчал бая време, сигурно година, да не говорим и колко време ме тероризираше във фейсбук и там да ме знаимава с измислените си теории и субтропици. Ама честно казаноми писна през две мнения да чета за тъпия му субтропичен комплекс, буквално всяко мнение от кой да е негов профил само за това става дума и непрекъснато някакви мерения между Бургас и Сандански кой е по-големия субтропик, това ако го чете някой от Гърция например би се изсмял здраво. Grin smile
И така, да, аз по принцип съм много емоционален като човек, затова се случва понякога да избухвам и тук, отделно прагът ми на търпимост към идиотщини е силно занижен. Wink
И последно, мисля че този форум е, за да споделяме общо хоби, а не да се драчим и да си мерим къде има по еди какъв си климат, за съжаление напоследък второто преобладава, още повече и след като темата най-долу във форума е била най-активна вчера. Confused

Гошо никой не тероризирам,не те карам и да ми отговаряш темата е за субтропик ,а аз правя сравнение
Защото ни се натрапва от други членове от форума за някакъв субтропик в Сандански
Никой не провокирам ,това че си със слаба нервна система ,нямам вина за това .... Опитваш се да излезеш жертвата и хубаво доокрасяваш мненията ,бил ме търпял
Кой те кара да четеш мненията ми и да отговаряш Laughing
Подминавай ги и така ,просто питам някой въпроси конкретно за тази година ,а ти пишеш в конкретната тема съвсем други неща ,обвинявайки ме в тормоз ...
Back to top
blue

PostPosted: Sat Feb 09, 2019 5:02 pm    Post subject:    Reply with quote

gosho97 wrote:
Субтропик колкото и да ти се иска няма, има средни данни и на средногодишна база Сандански е най-топлият град, да минимумите в Царево през зимата са по-високи, ама пак не е субтропик.

Agree / Thumb up

Гоше, не се занимавай с хахавия - доста под твоето ниво е.
Понеже много хора се изказват тези дни на гърба на Сандански ще взема едно последно отношение по него. Никога не ми е било самоцел да сравнявам или говоря негативно за това хубаво българско градче. Може би съм се изразявал по-емоционално на фона на топлите му постижения но това смятам си е в реда на нещата за един форум. Ето, януари Сандански се представи слабо, но доста други места избухваха и съответно бяха забелязани и откроени ясно от мен- Царево, Бургас, Велико Търново , Варна и др. Ако Сандански следващите седмици/месеци се окаже в неблагоприятна циркулация и други места го бият по максимуми, от мен няма да има и гък по темата. Мен ме интересуват българските места с топли постижения за деня, месеца, годината. Но ако Сандански пак е на върха в жегаватa класация няма как да го спестя, ще се опитам само да намаля емоционалноста за да има мир във форума. Wink Agree / Thumb up
nakata_georgiev

PostPosted: Sat Feb 09, 2019 9:13 pm    Post subject:    Reply with quote

Никой не оспорва,че Сандански е топъл град,въпроса защо Блу го натрапва всеки ден ? Ние сами виждаме колко е максималната и минималната...
Казах го ,че котловините доста се награвят както и правят инверсии
Феникса каза,че района прави и доста големи инверсии и че този район не е само станцията на Нимх
Гледат се едни цифри от една станция и се правят генерални заключения за климата там.. И не се вярва на човек който живее там ,а на хора които гледат едни цифри и това,че покривал нормите по едни критерии и се говори за субтропик .... Нищо ,че Трахикарпусите измръзнаха след -16.2 ,Феникса нагледно ви ги показа
В Бургас същия вид и след дори двете студени зими от -15,нямаше измръзвания ,припомням че Трахикарпуса измръзва под -18,ако приемем ,че в Сандански температурата при Нимх е била -16.2 ,защо Трахикарпусите в центъра на Сандански са измръзнали?
Най-вероятно в центъра е паднало -18...
Back to top
nakata_georgiev

PostPosted: Mon Feb 18, 2019 5:36 am    Post subject:    Reply with quote

weather_master wrote:
А тук се засили вече и е умерен. Grin smile
О, беше много як! Голямо шоу беше. Залата беше огромна и беше препълнена. Ние имахме билети чак за вторият балкон. Но като се разхождаме навън, някакъв маняк имал някакви останали билети и ни даде два. Оказа се, че тези билети са за 11-ти ред централно пред сцената. Laughing Нормално тези билети бяха по $200 единият. Баси късмета. Иначе си беше доста яко, а Шер не може да й дадеш повече от 40. А е на 72, скоро ще навърши 73. Явно хирурзите си разбират от работата. Laughing Единствено пред нас имаше двама гея, единият от които явно беше млад и през цялото време не спря да си върти задника. Green Просто отвратително! Някакъв с брада и тъпо изражение. Прекалено много е свободата на хората в тази страна мисля. Hmmm

Ами ти какви искаш да видиш на нейния концерт мъжкари ли Laughing
Тя не е ли гей икона май феновете и са предимно гейове ...Странно защо ходиш на нейн концерт и се възмущаваш ,сигурно едно 70% от публиката са били джендъри и травестити и някакъв си въртял задника на нейните песни ,ами с тази комерсиална музика ,като дърво ли да стои човека Laughing
Back to top
weather_master

PostPosted: Mon Feb 18, 2019 7:36 am    Post subject:    Reply with quote

Ами това го разбрах в последствие. Нищо. Оцелях, няма поражения. Laughing Поне се нагледах на такива и си давам сметката, че демокрацията в някои отношения е лоша. Ако имам син още от малък ще го уча как да общува с момичетата, как да ги сваля и въобще как да бъде лидер и колко е долно и обидно да си обратен. Поне за мен е. Wink
Back to top
nakata_georgiev

PostPosted: Tue Feb 19, 2019 4:49 pm    Post subject:    Reply with quote

blue wrote:
Тука продължава да ни мъчи гнусна мъгла. Много е тъпо , цяла България се радва на пролетни градуси по +15+16 градуса в момента а тука се гърчим на +6 и то с мъгла. Green Thumb down Confused

Блу отново вкарваш голям драматизъм, спри да ревеш като малко дете ,има и такива дни ,но са рядкост и то последните години.
Все нещо не ти е угодно ,сигурно и в живота си такова мрънкало... Laughing
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Tue Feb 19, 2019 5:08 pm    Post subject:    Reply with quote

weather_master wrote:
Ами това го разбрах в последствие. Нищо. Оцелях, няма поражения. Laughing Поне се нагледах на такива и си давам сметката, че демокрацията в някои отношения е лоша. Ако имам син още от малък ще го уча как да общува с момичетата, как да ги сваля и въобще как да бъде лидер и колко е долно и обидно да си обратен. Поне за мен е. Wink

Ти какво, от малък ще го тренираш за еРекторална единица на капутите от "Атака" ли!? Confused Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
elenaRudolf

PostPosted: Tue Feb 19, 2019 9:27 pm    Post subject:    Reply with quote

И аз мисля, че ако го наставляваш по този начин, има много по-голяма вероятност да се превърне в нещо, което не би желал (ти). Според мен момчетата в много случаи имат повтаряемост през поколение, в смисъл дядото - интроверт, бащата - екстроверт, внукът пак интроверт и така нататък. И има логика да е така, но това си е лично моя теория от наблюдения в живота. Ама все пак детето си е твое, ти си знаеш. Wink
nakata_georgiev

PostPosted: Wed Feb 20, 2019 4:51 pm    Post subject:    Reply with quote

gosho97 wrote:
Варна днес бая се е стоплила, между 16 и 18°C там. Clap

Да ако си мислиш,че с тази евтина провокация би ме подразнил... В грешка си
Усеща се ,че умишлено го написа това
Истината знаем каква е до морето във Варна е хладно Grin smile
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 49, 50, 51  Next
Page 45 of 51

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе