StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

КАК СЕ ОТСЛАБВА ЗДРАВОСЛОВНО (Вредните диети)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Здравословно хранене, поддържане на форма
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Tue Sep 11, 2018 10:30 pm    Post subject:    Reply with quote

Blondelady wrote:
Интересни неща пускате тук)
Попаднах на една статия, в която става въпрос за хранителен режим в зависимост от лунния цикъл https://www.khoroskop.com/khranene-v-sotvetstvie-s-astrologiyata-i-lunniya-kalendar Основната идея е, че в различните етапи от лунния цикъл тялото има различни възможности за детокс и трябва да се съобразяваме с това при храненето. Някой да е пробвал това?

Значи, да кажа веднага, че имам твърде влошено мнение за астрологията, така че за нея няма да говоря нищо повече Smile . За фазите на Луната обаче... не знам... Hmm Факт е, че Луната упражнява и най-различни, напълно видими и измерими влияния върху Земята (например морските приливи и отливи Wink ). Също така много хора усещат съвсем отчетливо (сега доколко са съвсем реални и доколко - под влияние на разни внушения, не мога да отсея) влиянието на фазите на Луната върху настроението си. В частност, например, имам една приятелка, която твърди, че около Пълнолуние не може да спи изобщо и става неспокойна и нервна Hmm . Значи, лично на мен Луната не ми влияе особено много, мммай, но някои хора, подобно на моята приятелка, които са по-чувствителни към разни "нетрадиционни" сили и полета, може и да усещат някакво влияние, не знам Dont know . Относно диетите и фазите, също е възможно да има някаква логика в тези неща, особено ако се допусне, че на част от хората фазите на Луната оказват доста силно влияние. За последното би могло да има даже и чисто физични обяснения, например това, че около Пълнолуние и Новолуние приливно-отливните сили са най-големи (хм, така ли беше, май е логично точно при Новолуние да са най-големи, защото тогава Луната и Слънцето "дърпат" от една и съща посока? Hmm ), което със сигурност би могло да влияе и пряко върху хората по най-различни начини Dont know ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Sun Dec 30, 2018 2:19 pm    Post subject:    Reply with quote

Немски учени откриха причината за лакомията

Резултатите показват, че колкото по-вкусна е храната, толкова по-малко заситени се чувстваме

Е, да бяха ме попитали и без да хабят пари за това изследване Laughing ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Здравословно хранене, поддържане на форма All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе