StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 141, 142, 143  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Проблеми около форумите и сайта изобщо
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Mon Nov 19, 2018 9:11 pm    Post subject:    Reply with quote

geoge wrote:
Абе, ко стана със снега в Шумен днес? Crazy Mи Предбалкана? Brr

wilkosz wrote:
Аз не съм очаквал сняг в Шумен, даже мислех да пиша, че ще си скъсам дипломата ако завали сняг там, но се сдържах. Grin smile
А ти след малко ще получиш бан. Wink

Този път позна Wink . geoge получава бан (на принципа "внезапна смърт", макар че той е имал и други изцепки) за колкото време преценя впоследствие - заради абсолютно безсмислено и извън темата, но целенасочено заяждане с друг форумец, в случая с wilkosz. Има още един, който периодично изпробва търпението ми, по почти същия начин като geoge. Ще помисля още малко дали търпението ми вече е започнало да прелива (за пореден път) и по неговия случай... Hmm
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Sat Nov 24, 2018 12:28 pm    Post subject:    Reply with quote

wilkosz wrote:
Слагаме в малкия джоб "граничните" обстановки в Чикаго, дето през ден "вали сняг и е около нулата", пък нещо хич не ще да натрупва колкото натрупа във Враца и Плевен от раз например... Flourish

И как би трябвало да реагирам аз на това, според аудиторията? Hmmm
Back to top
ASENOV

PostPosted: Sat Nov 24, 2018 12:34 pm    Post subject:    Reply with quote

Днес е събота. Да се реабилитира с един анализ на предстоящата обстановка с примери от миналото. Поне това може само той да го направи.
И наказанието му да бъде опростено. Grin smile
Back to top
View user's profile Send private message
wilkosz

PostPosted: Sat Nov 24, 2018 12:46 pm    Post subject:    Reply with quote

Stringmeteo wrote:
wilkosz wrote:
Слагаме в малкия джоб "граничните" обстановки в Чикаго, дето през ден "вали сняг и е около нулата", пък нещо хич не ще да натрупва колкото натрупа във Враца и Плевен от раз например... Flourish

И как би трябвало да реагирам аз на това, според аудиторията? Hmmm

Ами както искаш. След като от стотиците "Последни предупреждения" към мастъра си остават все "последни". И той си продължава да подхвърля подобни неща, значи мога и аз поне ВЕДНЪЖ да си го върна. А аз не съм имал нито едно предупреждение по този спор засега, така че едва ли и при петото такова ще имам бан, съдейки по галещото ти отношение към Мастъра... Flourish
weather_master

PostPosted: Sat Nov 24, 2018 4:59 pm    Post subject:    Reply with quote

Ами това си беше откровено безпричинно заяждане и според това, което направи със форумеца от началото на страницата си е за директен БАН!
Иначе аз пак искам да си го кажа, че за мен това не е проблем. За подобни пребни заяждания, аз никога не бих репортвал и искал някой да го баннат. Ама при положение, че този непрекъснато го прави само като се спомене нещо за неговият роден град и то с така увереност "Ти ще получиш бан!", мисля че е редно сега той да си го отнесе. В смисъл като нямаш достойнство да се държиш мъжки, някой трябва да му покаже как да се държи. Не може само да раздаваш правосъдие "ти ще получиш бан", "Стинг, нещо прясно от снощи" и после ти като направиш същото да очакваш да не получиш това, което желаеш на половината форум! Убеден съм, че само след 2 седмици, той ще е забравил за това и при подобен пост насочен към него, ще има яко реване тук и настояване за бан. Това разваля атмосферата. Аз нямам нищо против някой да се бъзикне нещо за Чикаго или Бургас, или каквото и да е било. Ще го приема с насмешка и дори би било забавно. И освен това това въобще не му е първо подобно заяждане. Всички помним летните му изпълнения тип "Аз повече не съм на море там, нека да вали и да е гадно на другите".
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Sat Nov 24, 2018 5:32 pm    Post subject:    Reply with quote

Първо бях решил да сложа "предупредителен" бан на wilkosz за 24 часа, но размислих. И двамата са предупреждавани многократно и сега нямам никакво намерение да смятам кой колко пъти и колко е моментният му коефициент на "съгрешаване". Просто при следващ, даже и минимален подобен намек на някой от двамата към другия, той моментално ще получи бан (при това не само за 24 часа), без никакви други обяснения от моя страна. Това е само по този казус, споменавам го специално, за да не вземе някой случайно да си помисли, че тези са единствените нарочени форумци, заради постоянни, видими от всички, заяжданки (и пишкомерене) помежду си Wink ...
Back to top
weather_master

PostPosted: Sat Nov 24, 2018 6:37 pm    Post subject:    Reply with quote

Браво, Стринг, соломоновско решение. Clap Сега поне и той като е с последно предупреждение и ще се поуспокои малко надявам се. Иначе зимата тепърва идва и няма начин скоро пак да няма пишкомерене от негова страна. Laughing
Back to top
nikolai kamburov

PostPosted: Sat Nov 24, 2018 8:40 pm    Post subject:    Reply with quote

На мен пък изобщо не ми допада това на Стринг. Точно като в държавата. Убиваш човек и има 100 вратички, откъдето минаваш и накрая си осъден на 2г затвор, а и там вратичките не свършват, та ти намаляват на година, а като си платиш, че те и освобождават. Това е метафорично казано, но има доста сходства с реалността. Та и на Стринг. Аз не помня колко пъти вече все последни предупреждения. Бе не му ли писна да се занимава с простотии. Супер лансиране на едни системно дракащи се хора. Никой не е перфектен, включително и аз, но като ще е така, ще си понеса бана. В демокрация сме. За 1 мин се създава анкета дали Макс и Мастъра трябва да св разкарат за 10 дена, 20, 30 дена... приемерно. Ако се налага и други хора да се включат в анкетата. Визирам себе си например. И да се види черно на бяло колко хора и как ще гласуват. Не един да решава за всички. Вярно, форумът е твой, Стринг и го уважавам, както и теб, но ти не си главното лице на атмосферата тук, та и как все решаваш да се остане, при все че двамата наистина прекаляват? Само се върнах назад 2 3 страници и гледам сеири... последни предупреждения, да маа не...
За мен това си е чисто замаскирване на проблемите с неясна цел и естествено влошаващ се комфорт от липсата на вземане на най-обикновени мерки за едни най-обикновени неща.
View user's profile Send private message AIM Address
wilkosz

PostPosted: Sun Nov 25, 2018 9:20 am    Post subject:    Reply with quote

Stringmeteo wrote:
Първо бях решил да сложа "предупредителен" бан на wilkosz за 24 часа, но размислих. И двамата са предупреждавани многократно

Би ли ми показал къде съм бил ПОНЕ ВЕДНЪЖ предупреден в спора с този комплексиран човек? Много обичаш да слагаш банове по ДВОЙКИ, нещо нямаш смелост да слагаш единични банове. Безкрайните ти последни предупреждения, удебелени с почернен шрифт само водят до мечешка услуга. Виновникът продължава да СЕРЕ при всеки удобен случай, защото се чувства безнаказан. Онова мое ЕДИНСТВЕНО подмятане преди 2 дни беше в подкрепа на написаното от Николай преди около седмица, където той се подразни "постоянно пишеш за 0 градуса и сняг, човек би си помислил, че там не минава нулата, което въобще не е вярно, спри се малко". Сега не ми се търси, има достатъчно хора, които са подразнени от тенденциозно провокативното поведение на Мастъра и неговата БЕЗНАКАЗАНОСТ. Последните предупреждения НЕ СА метод за обуздаване на тролове като него. Ако беше го баннат от раз, нямаше да си позволи повече да провокира. Или поне щеше да се ограничава. Всички атаки идваха от него, много добре знаеш, че не мога да търпя такъв тип поведение и по същия начин съм реагирал на Бисмарк, първо бях оплют и низвергнат от целия форум, но после всички се убедиха, че Бисмарк е един жалък комплексиран трол и разбраха, че съм прав. Моят праг на усещане е много силен и най-рано и рязко реагирам на негативните тенденции.
Дори и да решиш да ме баннеш след това мнение, поне знам, че и този път оставам верен на принципите си и съм директен. Не съм подмазвач, и не съм страхливец, та да си мълча и да се свивам само и само да не ме баннат, а истинския виновник да остава само последно предупреден и ехидно да се продължи да злорадства.
Wink
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Sun Nov 25, 2018 12:22 pm    Post subject:    Reply with quote

Stringmeteo wrote:
geoge wrote:
Абе, ко стана със снега в Шумен днес? Crazy Mи Предбалкана? Brr

wilkosz wrote:
Аз не съм очаквал сняг в Шумен, даже мислех да пиша, че ще си скъсам дипломата ако завали сняг там, но се сдържах. Grin smile
А ти след малко ще получиш бан. Wink

Този път позна Wink . geoge получава бан (на принципа "внезапна смърт", макар че той е имал и други изцепки) за колкото време преценя впоследствие - заради абсолютно безсмислено и извън темата, но целенасочено заяждане с друг форумец, в случая с wilkosz. Има още един, който периодично изпробва търпението ми, по почти същия начин като geoge. Ще помисля още малко дали търпението ми вече е започнало да прелива (за пореден път) и по неговия случай... Hmm

geoge вече няма бан.
Back to top
weather_master

PostPosted: Sun Nov 25, 2018 3:05 pm    Post subject:    Reply with quote

wilkosz wrote:

...този комплексиран човек... "постоянно пишеш за 0 градуса и сняг, човек би си помислил, че там не минава нулата, което въобще не е вярно, спри се малко"... тролове като него. ... Бисмарк е един жалък комплексиран трол ...

Ето продължава да обижда и да разваля добрият тон във форума без някой да му е направил нещо. Бисмарк въобще не го отразява, но той не пропуска да го спомене. Мен лично ме притенява и това, че явно той не вижда вина и проблем в него самият, а само в другите. Въпросните "безкрайни" последни предупреждения до голяма степен са плод на неговите "безкрайни" реванета за банове на останалите, поради липса на мъжко поведение от негова страна. А защо той чак сега получи последно предупреждение е отговор, който аз не знам. Лично аз бих го баннал моментално след онзи му пост срещу жените за насаждане на нетолерантност и омраза на полова основа. Много са му постовете, с които разваля добрият тон във форума, но после разбира се, той бил невинен (според него). Както и да е. Радвам се че му е вдигнат мерника. Smile
Иначе от кога съобщаването на фактическа информация стана дразнене? Laughing Ами 0С си беше и валеше сняг. Вече три пъти ни валя сняг. А сега ще имаме първи дъжд от много време насам. Това са фактите, а ти го приемай както си искаш. Wink
Back to top
wilkosz

PostPosted: Sun Nov 25, 2018 4:12 pm    Post subject:    Reply with quote

Престани да се изкарваш света вода ненапита и да сочиш с пръст към мен. Защото останалите три свити пръста сочат към теб, когато сочиш с показалец към някой друг... Всеки психолог ще ти го каже, че проблемът е в теб. Flourish
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Sun Nov 25, 2018 4:25 pm    Post subject:    Reply with quote

Наистина ли ще продължавате да пълните темата с простотиите си?! Confused Демонстрирате типичното комплексарско мислене: ок, постоянно ще правя малки простотийки, ще си правя самореклама и ще ангажирам вниманието на хората около себе си и ще ги карам да ме забелязват и да говорят за мен и така ще поддържам своята значимост. Не, не изглеждате по-значими така, изглеждате единствено по-жалки, комплексирани, неудовлетворени... И не, околните не започват да ви смятат за по-важни и смислени така, а единствено - за по-неуверени в себе си и по-жалки и изпитват към вас основно досада, раздразнение и омерзение. Кога най-после ще го осъзнаете?! Пфууу... Face palm
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Sat Dec 01, 2018 11:19 pm    Post subject:    Reply with quote

https://www.stringmeteo.com/forum/viewtopic.php?p=605546#605546
nakata_georgiev, искам да те уведомя, че си само на около 1 нанометър от поредния си много дълъг и напоителен бан. Даже бях започнал да ти го слагам, но някакъв тих, далечен, мъдър глас ми каза да почакам малко. Grin smile Е, ще почакам...
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Mon Dec 10, 2018 11:10 pm    Post subject:    Reply with quote

За сведение на аудиторията, от този момент PInk Floyder1 ще се казва yavor_zhekov, поне тук във форума Wink . С това ново име ще трябва и да се логва вече.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Проблеми около форумите и сайта изобщо All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 141, 142, 143  Next
Page 142 of 143

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе