StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 139, 140, 141

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Проблеми около форумите и сайта изобщо
View previous topic :: View next topic  
Author Message
weather_master

PostPosted: Sat Jul 28, 2018 6:40 am    Post subject:    Reply with quote

wilkosz wrote:
Стринг няма да е зле да вземеш някакви мерки срещу това същество, което напоследък се увлече, харесва ли ме не знам. Нещо много взе да се отваря напоследък.

Ами на мен ми се струва, че скоро Стринг ще трябва да банне половината форум, за да се чувстваш ти добре. Вземи малко се дръж като мъж и стига си мрънкал друг да те оправи. В много ситуации сам се набутваш с глупостите, които пишеш. То не беше:
1) имал си приятелка в Германия. Дори снимка качи някъде. После се оказа, че си гей. Ама айде да предположим, че те е било срам.
2) Разправяше как си бил веган, защото това било по-висшо и било стъпка напред в еволюцията, как консумацията на млечни продукти била вредна. После сам си призна че нагъваш яко сирене и банички. Laughing
3) Разсъжденията ти за жените и раждаемостта бяха уникални комплексарски! И после всички като се възмутиха, ти се скри без да защитаваш тезата си.
4) Влечението ти към майка Русия също беше разкритикувано, но ти пак се скри. Още чакаме отговор на въпросите Къде е по-добре да се живее - в "прогнилият запад" или прекрасният изток и обезценената рубла или скъпото евро повече ти харесват?

С това поведение стана за смях на целият форум и д нормално хората да те бъзикат! Вземи малко се дръж по-мъжки и стига само си се оплаквал на Стринг! Той не е учителка от основното училище. No-no Просто се оправяй малко сам! Deal
Back to top
View user's profile Send private message
blue

PostPosted: Sat Jul 28, 2018 1:54 pm    Post subject:    Reply with quote

Agree / Thumb up Agree / Thumb up Agree / Thumb up Жалка картинка е Макса!
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Thu Sep 20, 2018 10:07 am    Post subject:    Reply with quote

Относно прясната регистрация във форума под ник ДАННИС Жегата, да уведомя аудиторията, че смятам да не я активирам и да я изтрия до ден-два. А ако собственикът й случайно има сериозни намерения и много държи на нея, моля в рамките на споменатия прозорец да се свърже с мен по някакъв начин. Моля не ме карайте зорлем да опитвам да правя банове по IP или по някакви други сложни начини, по повод на разни подобни изцепки! Hmmm
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Mon Nov 05, 2018 11:29 am    Post subject:    Reply with quote

weather_master, нали не си учуден, че получаваш поредно последно предупреждение Exclamation Hmmm . Да, от няколко дни в тази тема мненията ти постоянно "флиртуват" с границите на добрия тон, а често и направо си нагазват в лука. Имаш късмет, че не видях мнението ти в цялата му прелест, преди да го редактираш, вероятно съм изпуснал някой особено ценен шедьовър? Smile Не знам какъв ти е проблемът, знам че си такъв открай време, макар че положението все пак забележимо се влоши някъде малко след момента, когато стана официално програмист. Чисто субективно наблюдение, разбира се, нали няма проблем, че споделям такова? Както и да е. И да, наистина крайната ти хомо-вулгарност съвсем истински ме учудва понякога. Примерно...
weather_master wrote:
wilkosz wrote:
Никой не твърди, че не трябва да се веселиш. Въпросът е по какъв начин и мярка. Партитата и дискотеките не са единствения начин за веселене. В йога групата също се веселяхме, пали сме песни на санскрит и сме танцували, но в 22 ч. всичко спира и всеки си ляга. Като мъжете са разделени от жените, никога не се спеше смесено. Макар, че един път бях разпределен с едно момче в стая, което също беше гей... Laughing

И имаше ли вазелинче в нощното шкафче или само пясък? Laughing

И разни още по-откровени анални намеци. Не знам за теб, но аз като човек, неучил медицина (тоест незадълбавал в тези анатомични подробности Smile ), изпитвам лека или не толкова лека гнус, когато чета подобни твои намеци. Dont know Сигурно няма нужда да казвам специално при това положение, че вероятно никога не бих ги включил в изказа си, поне не и по подобни вулгарни начини. Та се питам, какви ли са причините за тази твоя крайна вулгарност, странно защо почти винаги проявяваща се в разговори и намеци за нечия сексуална ориентация, често след напълно изкуствено (но все целенасочено) отклоняване на темата в тази посока от теб? Dont know Това беше просто подсказана тема за твой собствен размисъл, твое си е решението дали ще се възползваш Smile ...

Накрая все пак да повторя, че това е последно предупреждение. Поредно такова. Deal
Back to top
weather_master

PostPosted: Mon Nov 05, 2018 3:39 pm    Post subject:    Reply with quote

О, не нямам нищо напротив да споделяш каквото и да било. Smile Аз не се засягам лесно. Иначе и аз изпитвам не малка гнус от аналните неща и съм доста нетолерантен към обратните като цяло и особено към тези, които яко го натякват. Хич не ми е приятно от няколко дни да чета словоизлияния за мъжки любовни ласки, галения, ерекции и т.н. Не знам как от напълно нормална тема за топло и студено Laughing мина в хомо диалог и споделяне на сексуална история. Всъщност ако не си забелязал, аз нямам други проблеми освен този Макса, който много ме дразни от доста време. Всъщност аз и с него нямам проблем, но той като стане по-напечено веднага започва да реве за банове. И други хора гледам доста са му насъбрали. Изключително много дразни как опитва да налага разбиранията си. Особено онзи пост срещу жените беше уникален. Не знам защо го допускаш това? Dont know И малки деца го четат вероятно този форум и какво ще видят??? Както и да е. В заключение само кажа да се замислиш на нещо. Спомняш ли си, че Бисмарк го беше баннал, защото нарече Макс гей. По ирония на съдбата той вече сам си слага този епитет. Smile
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Sun Nov 18, 2018 1:23 pm    Post subject:    Reply with quote

Frape? Hmmm
Frape wrote:
Пуси-Биси,виждам си се взел много на сериозно ,а си просто едно комплексирано мекере от незнайно къде ,без никакво покритие ,точно ти не ми говори за умствен капацитет ,щото си една дебела насрана мишка дето няма и 5% успеваемост на жалките ти прогнози.Просто си един дървен философ взел се за голямата работа ,без никакъв личен живот ,за това киснеш тук и избиваш комплекси от хора,които не са дипломирани метеоролози,а просто любители на времето,изкарвайки 95% от форума малоумници ,а ти си най-умният ,най-успелият от всички.
Според мен Стринг трябва да вземе мерки срещу този грозен и очевадно комплексиран дебел джендър,който си личи ,че нищо не е постигнал в жалкия си живот и кисне във форумите да се прави на велик метеоролог и опасен лаладжия избивайки комплекси,а в действителност е една смешна видинска мишка.
Къде ти останаха топлите прогнози за зимата ,насран?Нали всяка година правеше прогнози тук?Щото никога не си познавал палячо,за нищо не ставаш,язък за "дипломата ти"
ПП Дай боже да ти измръзне жалката палма ,калтак.

Мнението беше пуснато в "Дългосрочни прогнози".
Back to top
Frape

PostPosted: Sun Nov 18, 2018 2:02 pm    Post subject:    Reply with quote

Заслужавам си бана,извинявам се за избухването ми,но от няколко дни го чета въпростният господин и ми направи впечетление вулгарния му тон към някои от съфорумците ми и включително към мен,изкарвайки ни малоумници,тъпани и общо взето някакви деградирали маймуни.Нямам знанията ,които той и други хора от форума имат,но не съм някакъв маймун да ми говори така.Аз съм тук от любовта към времето и се уча доколкото мога и имам време и не е това начина да се парадира с това,че той е по-учен в тази сфера.
Просто постнах линк към дългосрочна прогноза на gismeteo и веднага с ехиден тон ме нападна,изкарвайки ме тъпан и че от толкова години във форума не съм научил нищо Dont know
Също така и в тема "Политика" ръси лайненца по повод мозъчният капацитет на мнозинството от форума и тн.

Last edited by Frape on Sun Nov 18, 2018 2:17 pm; edited 1 time in total
Back to top
lancelot

PostPosted: Sun Nov 18, 2018 2:09 pm    Post subject:    Reply with quote

Това е интересен казус. Наскоро в една група по психодрама имахме подобен :

Кой е по-виновен в случая ?

1. Този, който влиза във форума, в продължение на месеци, за да казва на всички колко са зле, да търси конфронтация и да си изкарва чернилката, която му се е натрупала в душата. Но обидите му са завоалирани и индиректни. В случая Бисмарк.

2. Този, който сипе изключително гадни и тежки псувни, по повод на първия, но все пак е искрен, макар и по много грозен начин. В случая Фрапето.

Wink
Back to top
nikolai kamburov

PostPosted: Sun Nov 18, 2018 2:28 pm    Post subject:    Reply with quote

Frape wrote:
Заслужавам си бана,извинявам се за избухването ми,но от няколко дни го чета въпростният господин и ми направи впечетление вулгарния му тон към някои от съфорумците ми и включително към мен,изкарвайки ни малоумници,тъпани и общо взето някакви деградирали маймуни.Нямам знанията ,които той и други хора от форума имат,но не съм някакъв маймун да ми говори така.Аз съм тук от любовта към времето и се уча доколкото мога и имам време и не е това начина да се парадира с това,че той е по-учен в тази сфера.
Просто постнах линк към дългосрочна прогноза на gismeteo и веднага с ехиден тон ме нападна,изкарвайки ме тъпан и че от толкова години във форума не съм научил нищо Dont know
Също така и в тема "Политика" ръси лайненца по повод мозъчният капацитет на мнозинството от форума и тн.

Малкото случаи, в които напълно подкрепям Фрапе. Абсолютно е така. Влиза в тоя форум единствено с цел да се заяжда и да ръси интелектуални обиди по доста ехиден и жалък начин. Префърцунен и консервативен. За него всичко младо тук не струва. За него това, че слушам отделни чалга песни ме водело към дъното. А как си го представям с чашите на масата всяка вечер, чак не е истина... Снощи в темата за музика естествено не остана по-назад човека. Аз не му искам бана, не е направил нещо толкова сериозно, но малко да се види на колко години е и как никой няма уважение към него. Как да кажа нещо за Радо, за Бял облак, Стринг и колко още много лица тук, които са премълчавали дори и малоумни изказвания на неопитните във форума и са помагали във всякакви ситуации, за да има положително развитие у дадения форумник. При тоя от Видин няма чувство за никаква отговорност или взаимопомощ. Не му пукало, като не ти пука къш надалеч, превзет интелектуалец. В държавата бол с такива.
View user's profile Send private message AIM Address
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Проблеми около форумите и сайта изобщо All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 139, 140, 141
Page 141 of 141

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе