StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ФОРУМЦИТЕ
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 49, 50, 51  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Extreme

PostPosted: Wed Apr 19, 2017 10:13 am    Post subject: Нов съм във форума и за мен ще бъде удоволствие да споделям актуалнни    Reply with quote

Здравейте! Нов съм във форума и за мен ще бъде удоволствие да споделям актуалнни данни за времето и в моя район.
От обстановката по предния циклон имам 25 мм, днес е облачно, но не вали, духа умрен южен вятър около 10° градуса е. Smile Flourish [/b]°C
View user's profile Send private message
tarikataaaa

PostPosted: Wed Apr 19, 2017 10:16 am    Post subject:    Reply with quote

Добре дошъл.

Пускай нов отговор в съответната тема, а не нова тема.
lancelot

PostPosted: Wed Apr 19, 2017 10:17 am    Post subject:    Reply with quote

Добре дошъл.
Ето тук има предвид колегата да пишеш с данни за времето в момента :

http://www.stringmeteo.com/forum/viewtopic.php?t=2555&start=405
Back to top
Victus

Location: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

PostPosted: Wed Apr 19, 2017 10:25 am    Post subject:    Reply with quote

Здравей! Smile Ако измерваш редовно валежите, админът може да ти направи пункт в тази таблица. Само трябва да си направиш регистрация в сайта(различна е от тази за форума).
Back to top
gosho97

Location: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

PostPosted: Sun Apr 23, 2017 11:07 am    Post subject:    Reply with quote

Добре дошъл!

За мен ще е доста интересно да споделяш инфо от този район. Мисля че и нямаме друг форумник от този край. И наистина ще е супер ако въвеждаш данни за валеж в таблицата.
Back to top
Radoslav Petkov

PostPosted: Sun Aug 13, 2017 10:49 am    Post subject:    Reply with quote

Нов форумец :

Информация за: Гого Градушка

Общо мнения: 0
[0.00% от всички / 0.00 мнения на ден]
Вижте всички мнения на Гого Градушка

Местожителство: При циклоните
Сайт:
Професия: Там където вали
Интереси: Дъждове, бури, градушки
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dodo

PostPosted: Tue Sep 05, 2017 7:44 pm    Post subject:    Reply with quote

Добър вечер! Искам да уведомя, за да няма чудене, че помолих Стринг за корекция и вече ще бъда dodo, а не doplar, както преди! И тъй като навсякъде се подвизавам с първия ник/ псевдоним и ме знаете кой съм, нека и тук е така – хем по-свежо, хем по-лесно! Smile Agree / Thumb up
Geogri Zahariev

PostPosted: Sat Nov 04, 2017 11:39 pm    Post subject:    Reply with quote

Е-хе,
ASENOV,
Разплаках се, като видях новия ти аватар.

Липсва ми страховитата Крумова чаша!
Back to top
ASENOV

PostPosted: Sun Nov 05, 2017 7:49 am    Post subject:    Reply with quote

Реших да направя малко промени в крак с модата. Grin smile Laughing
Back to top
Geogri Zahariev

PostPosted: Sun Nov 05, 2017 7:58 am    Post subject:    Reply with quote

Да не лапне някоя муа, горката! Bowling
Back to top
ASENOV

PostPosted: Sun Nov 05, 2017 8:13 am    Post subject:    Reply with quote

Grin smile
Back to top
Radoslav Petkov

PostPosted: Wed Nov 29, 2017 8:35 pm    Post subject:    Reply with quote

elezko wrote:
Дано имаме северозападна зима, че последните години Благоевград е пълно капо.

Охо, добре дошъл комшо и полуградски Grin smile Ще се радвам ако споделяш информация за Благоевград и курорта Бодрост!
Back to top
zaples14

PostPosted: Fri Dec 01, 2017 11:20 am    Post subject:    Reply with quote

Leberkez wrote:
Краси пише тук? Shocked Кой му е никът?

Краси Стоев отдавна има регистрация във форума.
Back to top
nikolai kamburov

PostPosted: Thu Dec 21, 2017 6:15 pm    Post subject:    Reply with quote

Сега като станах на 18 вече, викам да обновя малко статусчето. От 7 дена съм болен, затворил съм се в нас, не издържам вече.
Всъщност нищо не се промени като станах на 18. Мина половин месец, но засега не съм усетил нищо различно. Само това, че платих 100лв за зъболекар, защото вече здравната каса не ми поема даденото зъбно лечение... Laughing
Иначе...пфф, нещо не съм щастлив. Не знам! Постоянно ми липсва нещо, но не намирам какво е това "нещо". Живея все по-нездравословно. Пия кафета, лягам на сутринта, спя малко...може би е нормално за възрастта ми, не знам? Всъщност отстрани не изглеждам като нещастен младеж, напротив. Ръся простотии, смея се, забавно ми е, дните ми минават положително, всички казват да си остана такъв щастлив човек, но защо като се прибера усещам липса на щастие? В 2ч през нощта си пускам музика и стоя в нищото, блуждая някъде и аз не знам къде. После си мисля каква е тази липса...и заспивам. Определено се промених, още повече и от миналата година. Как се промених ли, ами вероятно негативно. Всъщност не знам, все така отговорен съм, все съм си учтив и мил както преди, но поведението ми е друго...вече усещам неприязън като обсъждам глупави битови драми вкъщи или като слушам задкулисията на приятелите ми. Грешка, на близките ми познати! Напоследък си задавам въпроса дали имам приятели. И осъзнах, че нямам. Всъщност имам 1. Истински. Преди под думата приятел осъзнавах съученик, човек с когото да си говоря или нещо такова. Сега знам, че приятелят е нещо много много повече. Това го осъзнах след като станах по- "известен" в училище и в града. Многото хора, повечето контакти ме светнаха, че никой в днешно време не е истински, всеки се крие зад нещо, всеки дебне, за да ебне както е приказката. Което е жалко. Може би в това се крие и душевното ми нещастие. В тази скрита омраза между всички, в тази безсмислена конкуренция, в тази лъжа за поведението на хората и забиването на нож в гърба... Сам на себе си не си признавам, но може би това ми е проблемът. Може би искам хората да са по-открити с мен, да не ме разочароват, да не ме съсипват душевно. Нямам предвид курвите в града, пардон... момичетата, имам предвид приятелите. Ама, очевидно нищо не може да се промени, ако продължа да се навивам, както обичам често да правя Laughing , ще се депресирам. Затова стоп.
Иначе ко друго станааа...в последните месеци станах още по-приказлив...хаха, не знам как ме търпят хората. Не млъквам! Laughing Излизам много по-често, пия бая (бая като за тийнейджър де), за щастие не съм пропушил, само наргилета дърпам. Напоследък и с момичетата ми върви. Което е много странно за мен. Защото нито съм красив, нито пък имам перфектно тяло, нито нищо... може би имам някаква харизма, или съм забавен?...не знам, но щом има нещо, което действа така яко, не отказвам. Може би приказките ми вършат работата, защото често почвам да флиртувам още в първите минути, смисъл момичето се оставя да флиртувам с нея, което довежда до бърза връзка, която я изблъскавам Cool няколко дни и всичко приключва...и после пак така и така... Laughing С една дума нямам сериозна приятелка. Започнах и често да ходя на дискотека, по веднъж, понякога по 2 пъти на седмица. Ама и ми се налага, защото бях много претоварен с ученето по немски и исках почивка и релакс. А на 18 дискотеката е най-добрият вариант. На 28ми и на 30ти ноември имах писмен и устен изпит по немски ( DSD2) за ниво С1, най-високото, което мога изобщо да получа. За тоя изпит се подготвях много време, много усилия, много вечери без сън. За устния също трябваше да подготвям и нещо подобно на курсова работа, като подготовката само на това нещо с всички материали беше около година. Дори бях побъркал Макс няколко дни да ми помогне, защото крайният срок ме притискаше. За мое огромно щастие той ми помогна, наистина съм благодарен и задължен. Писмения го изкарах супер и двата дена до устния минаха неусетно...много се притеснявах. Барнах ризката, вратовръзката, панталонче, пих няколко пъти валериан и се справих! Изпитът беше 40 минути, успях естествено да разсмея немската комисия... Laughing и си тръгнах вечерта с ниво С1. Това е първото нещо, което постигам след много време труд и много безсънни нощи. А, и го постигнах сам с моята мотивация, никой не ме тикаше. Вкъщи до последно даже не знаеха какво точно ще е на изпита, защото не исках да ги занимавам с това...та много съм доволен от себе си. Вече половин месец нищо нямам за учене, чак ми е безцелно живеенето, свикнал съм да уча по цяла нощ простотии и икономиката на Германия...хаха! Може би ще си остана в България да уча, така си реших. След това ще замина вероятно да работя в чужбина, засега мисля да е за малко и после да се върна, но нищо не мога да реша за момента.
Иначе като външен вид няма какво да кажа ново...стоя си все на 15. Mad Около 182см съм висок, но съм много слаб, 65кг и съм с едно такова бебешко лице, абе като 15 годишен хах. Хубавото е, че ми расте малко брада вече, ама то и тя една брада... абе живи и здрави. Grin smile След като нямам да уча сега мисля да почна фитнес, да спя повече, да спра кафетата и да започна по-приятен живот. И ще го направя! Обичам да си следвам желанията. Ако натрупам мускулна маса може да заприличам на нещо по-възрастно от 15 годишно...хаха! После матури, бал и се започва нов подетап от живота ми. Но все още има време за това.
Прекалено дълго стана това, ся никой няма да иска да го прочете. И естествено, хората гледат всичко твърде повърхностно, на никой не му се занимава да обърне внимание на другия. Може би трябва да се науча да стана по-не емоционален, по-твърд, по-студен... иначе все така ще се чувствам и ще ме мачкат. Ако някой иска да чете и все пак е стигал до тук, благодаря му много. Опитах се набързо да кажа какво става в живота ми, даже няма да се връщам да проверявам за грешки, автентичното винаги е дъ бест. Flourish

Инстаграм профила ми...имам няколко снимки, който иска да
ме последва. Чакам и другите, които досега не са се показали да го направят.
https://www.instagram.com/nikolaikamburov/

Last edited by nikolai kamburov on Thu Dec 21, 2017 6:30 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
lancelot

PostPosted: Thu Dec 21, 2017 6:30 pm    Post subject:    Reply with quote

Браво Ники! Умно момче си ! Поздравления и за немския !
На прав път си ! Това, че се съмняваш и разсъждаваш е страхотно !
Само глупците са напълно уверени и знаят всичко, а реално нищо !
Успех и респект ! Agree / Thumb up Beer
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 49, 50, 51  Next
Page 50 of 51

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе