StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

ЗАПЛАХАТА(?) "АТАКА" (патрЕотично-популистки премудрости)
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Политика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Weatherman

Местожителство: SOFIA DESERT

МнениеПуснато на: Съб Мар 24, 2007 7:05 pm    Заглавие: ЗАПЛАХАТА(?) "АТАКА" (патрЕотично-    Отговорете с цитат

Politicheska partiq "ATAKA" e nai-golqmata zaplaha za normalnoto funkcionirane na politicheskiq jivot v Bulgariq. Tova e radikalna partiq, koqto propovqdva "nezemni" i populistki idei. Az lichno dosta se pritesnqvam kakvo bi stanalo, ako "ATAKA" zaeme po-golemi pozicii vuv vlastta(a tova e dosta veroqtno da se sluchi). Ksenofobskite vuzgledi nqma da gi komentiram, mislq, che na vsichki im e qsno za tqh. Izkliuchitelno pritesnitelni sa i ideite za nacionalizaciq na ikonomikata.
Opasnostta ot ustanovqvaneto na nqkakuv rejim, pri eventualnoto idvane na "ATAKA" na vlast, bi bila izkliuchitelno golqma. Oshte otsega sa nalice samorazpravite s neizgodnite na partiqta subekti (primer: nahluvaneto v redakciite na vestnicite 24 chasa i 168 chasa i dr.). A kakvo bi stanalo, kogato vlastta e v rucete na "ATAKA" ?! Shte budat pogazeni vsichki demokratichni principi i vsichki idei shte budat nalagani sus sila. Vseki, koito ne e suglasen s ideite na partiqta shte bude "nacionalen predatel", kakto vsushnost e i sega - vsichki ot "ATAKA" narichat drugite predateli.
"ATAKA" tvurdi , che tq predstavlqva bulgarskiq narod, a na parlamentarnite izbori subra samo 9% ot glasovate -ami drugite? Samo tezi 9% ot GLASUVALITE li sa vsichki bulgari ? Drugata chast ot glasovete sa za drugi partii, a "ATAKA" opliuva tqh, sledovatelno opliuva ostanalata, po-golqma chast ot glasuvalite, zashtoto tova sa tqhnite predstaviteli.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
simovremeto

Местожителство: София, Орландовци 526,7 мнв

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 10:39 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Удърмен нямаш ли възможност да кирилизираш постовете си, по някой от начините които Стринг е предложил. Просто като видя толкова дълъг пост на шльоковица и не ми се чете независимо какво е написано. Иначе повечето българсики, да не кажа всички политици не заслужават никакво внимание особено тези от партията която си посочил.
Върнете се в началото
Weatherman

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 11:33 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Kakvi nachini e predlojil string?

Eto tova e pritesnitelnoto - nikoi ne se interesuva ot politika ! Vseki kazva "vsichki sa edni i sushti" i ne mu puka za nishto. Ama posle se oplakva, che bilo taka, bilo ne znam si kak... Dori vsichki kandidati na nqkoi izbori da sa "loshi" , vse nqkoi ot tqh shte e po-malko "losh" i trqbva da se glasuva za po-malkoto zlo, taka ili inache vse nqkoi shte specheli. Nashite izbiratelni zakoni ne iziskvat minimalen prag za izbiratelnata aktivnost, za da sa legitimni izborite i vse nqkoi shte specheli, a problemut e, che povecheto ot glasuvashtite sa hora, koito "ne sa suvsem sus vsichkiq si". I povecheto izbirateli na "ATAKA" sa edva podvijni pensioneri ili hora, koito sum zabelqzal, che moje da imat nqkakvi psihichni otkloneniq.
Zatova moqta poziciq e, che trqbva da se glasuva, nezavisimo dali vsichki kandidati sa loshi spored predstavite na daden chovek- prosto izbira po-malko loshiq, zashtoto vse nqkoi shte specheli - s ili bez negoviq glas.
Върнете се в началото
simovremeto

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 12:12 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

В темата за сайта има обяснение как да минеш на кирилица!

Иначе не съм съгласен, че трябва да гласуваш за по-малкото зло, най-малкото не е демократично. Освен това не съм дигнал ръце от тъпаците които ни управляват. До сега съм изпуснал 2,3 избора и то по технически причини. Аз също съм на мнение, че който не се интересуво или не гласува, не може да иска сметка за управлението.
Върнете се в началото
Weatherman

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 1:42 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Цитат:
От много време форумът има и български език, а доколкото виждам, някои от потребителите го ползват на английски. Езикът, естествено, е по желание, но все пак, ако някой предпочита от английски да мине на български, може да направи това чрез редакция на съответното място в профила си (избира се езикът от падащо меню с две опции).
Това съобщение не се отнася до писането на кирилица, макар че, ясно е от самосебеси, това е силно препоръчително, макар и не наказуемо, ако не се прави ...

Tova otdavna sum go vidql, no tuk pishe samo kak da se promeni ezikut na foruma. A inache az na kirilica moga da pisha, no ne na fonetika.Ako tursq chervenite bukvi 1 izrechenie shte go pisha 5 min.
Върнете се в началото
simovremeto

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 1:44 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

ОК! Инсталирай си един флекс, ако е възможно. Дръпни го от датата.
Върнете се в началото
Weatherman

МнениеПуснато на: Сря Апр 11, 2007 4:46 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Oshte edin primer, koito dokazva neserioznostta na "partiq" "ATAKA" http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1030000
Tova si e edna chisto semeina organizaciq, kudeto vliza i po nqkoi drug biznesmen (sponsor na partiqta). Vseki moje da si plati, za da stane kandidat v listata im, a puk samata "ATAKA" se sponsorira i ot nqkakvi mnogo taini i sumnitelni krugove- vijda se, che se harchqt mnogo pari (mitingi i dr.), a nikoi ne znae otkude idvat i se tvurdi, che nqmat sponsori.
A puk vlizaneto na dovedeniq sin(koito i sega e deputat v Narodnoto subranie i vremenen predstavitel v EP) na Siderov i sprqganeto na imeto na priqtelkata mu za kandidati v listata za evrodeputati sa oshte edno dokazatelstvo, che kandidatite ne se izbirat spored kachestvata im, a na nqkakuv semeen princip Surprised Laughing . Jalko e, che nqkoi hora opredelqt horata ot "ATAKA" za "spasiteli" i nqkakvi po-razlichni ot ostanalite politici, a vsushnost moje da se okaje, che rabotata im e po-cherna i ot segashnite.
Върнете се в началото
ASENOV

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 9:46 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

севдо-депутати,които се въдят като мравки и се хранят като паразити и грабят с пълни шепи и малкото,което ни е останало.Всичко е игра на думи,няма никакви действия или ако има те са от чиста доза задължение,неангажиращо до краен резултат и същевременно затъване все повече в калта.Иделаен пример за цялата ни политичесдка система е Приказка за стълбата.Мисля,че всеки я познава и няма нужда от коментар.Аз няма да встъпвам от позицията на привърженик на Атака,акатоедин нормален трезво-мислещ човек,който иска да живее нормално в една правова държава.Атака е единствената по рода си партия,която защитава националните интереси.Тя има за цел да събуди всички българи и да припомни какви сме били и какви сме сега.Да не се оставяме да ни тъпчат,а да се борим ,да отстояваме позициите си и да преследваме правата си.
Много хора реагират първосигнално,когато изтрелват мнения като ВОЛЕН Е ЛУД,ВОЛЕН Е НЕНОРМАЛЕН,НЯМА ВИСШЕ,СВАЛЕТЕ ГО ТОЯ МАЛОУМНИК!!!!
Човека е учил журналистика,но защо не я е завършил си е негов прблем,бил е радактор във вестници си списания,както и фотограф.
Води се полу-висшист.
Злобата към точно тези обикновенни хора като него е толквоа присъща за един ниско-образован човек..Защото той е отишъл на трибуната,а не примерно "аз"(какво той ме певъзхожда)...Много хора зихождат от тази презумкция и доказват за пореден път балканския манталитет и ниска култура.Аз съм сигурен,че 80% от дейните българи ще застанат зад него,обединен в общата идея ,не заради него самия,а заради целите,които той преследва,които са общи за всички истински българи.Не поставайте Сидеров като някакав човек,който иска да е лидер и да стане тартор и едва ли не ще се повтори Втпрата Световна война.Той изрично го е казал,че той е част от общото и като всички нас(поставя всички под общ знменател) ще преследваме заедно правата си и по-дбро бъдеще.
Дотук не провокирам никой,няма да го правя засега мисля,ако не се наложи.Мога да изкажа всички свои безпристрастни доводи против сегашното управление от ролята на Българин.Ако някой ми изкаже няколко реда причини,заради които си струва упралението сега и позотивните промени досега,ще го оборя моментално....

Последната промяна е направена от ASENOV на Сря Май 09, 2007 9:52 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
ASENOV

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 9:48 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Да Ветерман заплаха е,дотук си прав,но не за нас българите,а за всички нехранимайковци...
Това е началото на "монолога" ми...Поради технически прични трябваше да го напиша на нов пост...
Върнете се в началото
petet
Лято е ;)

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 9:50 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

клоуни
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
quittr

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 10:42 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Е по принцип аз не мисля, че Волен е луд или нещо такова, но не го и харесвам много.Ако мисли, че така лесно ще премахне циганите и турците много се лъже.Те ще започнат да правят атентати и подобни.Нямам нищо пртив турците и циганите, но които живеят почтено, но паразитите и аз не ги обичам много.Не харесвам Волен и защото не желае да поддържаме връзка с другите страни, а да се самоизолираме.
Върнете се в началото
wilkosz

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 10:49 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Gladiator
Цитат:
Много хора реагират първосигнално,когато изтрелват мнения като ВОЛЕН Е ЛУД,ВОЛЕН Е НЕНОРМАЛЕН,НЯМА ВИСШЕ,СВАЛЕТЕ ГО ТОЯ МАЛОУМНИК!!!!

Е, сега може и да вземе Wink Нали миналата седмица се яви на кандидатстудентски изпит по Богословие в Шуменския ун-т? Ей, голяма реклама ни прави на университета. Cool
Върнете се в началото
ASENOV

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2007 8:41 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Estestweno,ако получиш информация за него,кажи колко е изкарал Laughing Cool
Ако го мразят там,като нищо ще го скъсат Rolling Eyes
Върнете се в началото
wilkosz

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2007 9:32 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Писаха във вестника, единствената пълна шестица била неговата. Знаел си е урока човекът. Smile
Върнете се в началото
simovremeto

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2007 9:48 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

А, бе тя и Станислава Трайкова изкарваше шестици, ама не защото знаеше, а защото е "звезда". Та не се знае и той как точно я е изкарал тази шестица. Crying or Very sad
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Политика Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 1 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе