StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

'За' или 'против' ЕС? Брекзит
Goto page 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Политика
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bismarck

PostPosted: Fri Dec 06, 2013 1:07 am    Post subject: 'За' или 'против' ЕС? Брекзит    Reply with quote

Няма да пускам конвенционална анкета. Застанете зад "имената си".
За или против ЕС?
Утонявам: лайнокомунярите непрекъснато говорят за колонизация и прочее "опорни точки".

Аз харесвам това, утре, ако реша, да мога да запаля колата и да обходя Европа. Комунягите ми говорят за Химко и Кремиковци - ОК.
Ето - аз съм ЗА ЕС.
Ясно че че мангалската уруспия, която няма пари да си гледа децата, предпоччита аз да ги храня с данъците си и тя да говори за Евразийски съюз.
Да видим - не анонимно а "истински" Grin smile - с никове кой иска да напуснем ЕС.
Уточнение: Мнението на Йочето несе брои - ясно е че той е ЗА, ако бе в Москва, не в Дрезден, би било другояче. Buble-gum
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
doncho

PostPosted: Fri Dec 06, 2013 1:14 am    Post subject:    Reply with quote

Кратко и ясно. За ЕС.

Крато и ясно. Да го духат червените боклуци.
bismarck

PostPosted: Fri Dec 06, 2013 1:19 am    Post subject:    Reply with quote

Днес си мислех Дончо, колко са яки боклуците. Всички ползват НЕТ, компютри, климатици, ТВ, всичко, за което се сетиш Но инак говорят как са ходели на безплатен лагер и ведомствени станции. И как Кремиковци било ОК Buble-gum
Днес БТВ ми стана любопитно как се разпълзяха форумните червени червеи. Не мислех, ч3е са толкова много. Проблемът е, че просто хората са ТЪПИ. Искат лаптопи, смартфони, да пътуват без визи и да купуват свободно каквото МОГАТ ДА СИ ПОЗВОЛЯТ или дори каквото не могат за да тежкареят пред курвичките в дискотеките. Но искат и Кремиковци и Русия. Е няма как едновременно. Налага се ИЗБОР.
Back to top
ncuxap

PostPosted: Fri Dec 06, 2013 1:33 am    Post subject:    Reply with quote

За, даже искам и Сърбия да приемат, че да не се чака на границата... Grin smile
В интерес на истината не съм запознат напълно с предимствата и недостатъците на членството ни в ЕС, но ще изброя тези, които познавам и са близки до начина ми на живот
Предимства
- лесно пътуване из Европа, това е най-очевидното и нещо от което може да се възползва абсолютно всеки.
- в много европейски университети таксите са по-ниски за хора от ЕС
- Еразъм

Недостатък
- ЕС си е голям батко, който може да ни бие когато му скимне, също както може да бъде и добър и щедър. Не сме независими, когато сме част от такава политическа структура. Но в крайна сметка малка страна като България на такова място няма как да не се присламчва към различни големи братя, въпросът е да избираме правилния.
Та тъй, предимствата сякаш са повече от недостатъците, но съм далеч от мисълта че съм достатъчно информиран, за да мога да направя наистина адекватен избор. Така че шансът да съм прав е фифти фифти Grin smile
doncho

PostPosted: Fri Dec 06, 2013 1:41 am    Post subject:    Reply with quote

Ще пуснат Кремиковци и Химко, когато цъфнат налъмите. Нищо няма да пуснат, само ще потънат още Н-стотин милиона лева в тия дупки (и по джобовете на другарите , разбира се, всичко гарнирано с "грижа за народа и нови работни места" ). Колкото до малоумниците, много са, БСП си знае таргета и си дъни глупостите безспирно, знае че ще се вържат пак. А тия дето искат и хуя в гъза и душата в рая са типичните "полезни идиоти", които се борят за мир и любов на цялото българско човечество. Пуснеш им малко красиви приказки, плюз базов доход, плюс светло бъдеще, плюс топлото парно от миналото и са твои. Плюс плюнки и компромати срещу противника, разбира се и прехвърляне върху него на всичките им грехове.
Реиндустриализация, моля ви се Face palm Face palm Face palm при положение, че енергията и суровините ги вземахме срещу домати и пак създадохме неефективни и губещи ( и некачествени) производства. Заводите в Русе и Радомир така и не тръгнаха, само потънаха милиарди в тях, а заводите, които произвеждаха, произвеждаха само боклуци, които никой не искаше. Японците купуваха мотокари и ги вкараваха директно в пещите за претопяване без да им махат гумите, излизаше им по-евтино от купуването на метал или руден концентрат. Ама чичо си спомня как на младини е ходил в завода за тенджери и пишката му е била твърда като чугунен тиган и въздиша по младостта. Само че колкото и да гласува за БСП и каквото и да му обещават, пишката вече е мека. И накрая другарите си раздадоха и неефективните заводи и просто ги продадоха за скрап. За куфарчетата, фалирането на банките и хиперинфлацията не ми се и говори, реиндустриализация направена от комунисти... пфу...
stratega

PostPosted: Thu Mar 06, 2014 11:59 pm    Post subject:    Reply with quote

Нов еврорегламент застрашава родните сортове

Quote:
Забрана за отглеждане на плодове и зеленчуци от семена, които са извън определен списък – това предвижда регламент, подготвян от Европейската комисия. Земеделците алармират, че регламентът може да се окаже пагубен за някои традиционни родни сортове и така да изчезнат завинаги куртувската капия, смилянския фасул и розовите домати, познати като биволско сърце. Ако новата нормативна уредба бъде приета, размяната на семена и разсад между градинари любители ще бъде забранена. Характерната за страната ни търговия със семена и корени по пазарите също няма да бъде разрешена, съобщи БНТ.
Back to top
View user's profile Send private message
PInk Floyder1

PostPosted: Tue Jan 13, 2015 6:15 pm    Post subject:    Reply with quote

Аз съм напълно за ЕС ,обаче съм разочарован ,че съвсем се превърна в послушното кученце на Америка Hmmm
Back to top
doncho

PostPosted: Tue Jan 13, 2015 7:11 pm    Post subject:    Reply with quote

PInk Floyder1 wrote:
Аз съм напълно за ЕС ,обаче съм разочарован ,че съвсем се превърна в послушното кученце на Америка Hmmm

Tия глупости за послушното кученце в коя пропагандна телевизия ги чу. Европа има много кусури, но послушно кученце не е. И пак е за предпочитане пред всички останали клоаки по света.
ForumNIK

PostPosted: Tue Jan 13, 2015 7:18 pm    Post subject:    Reply with quote

Против! Аман от гейщина! Yawn Guns firing
Back to top
wilkosz

PostPosted: Sun Jan 18, 2015 10:12 am    Post subject:    Reply with quote

Това е за Дончо и всички зомбирани герберасти приятно четиво... Flourish
След екзекуцията. Маршът на лицемерите
http://avtorski.pogled.info/article/61606/Ne-plachete-za-Parizh-Mislete
ForumNIK

PostPosted: Sun Jan 18, 2015 10:39 am    Post subject:    Reply with quote

ЕС - технология на лъжата (така ни лъжат за всичко и за всички, лъжат ни комисарите им и тайните им служби, понеже всъщност няма значение дали лъжеш или казваш истината на едно покорно стадо, упоено от духа на безогледна консумация на удоволствия, назобено с евроатлантическа педалщина и дебилия):

Димната завеса около Шарлитата
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Tue Apr 21, 2015 4:05 pm    Post subject:    Reply with quote

България е спечелила 15 млрд. лева от членството в ЕС

14,7 млрд. лв. е финансовото изражение от ползата на членството на България в Европейския съюз. Данните за баланса по сметката между изплатените от България вноски в бюджета на ЕС и получените от страната ни средства в периода 2007-2014 г. са предоставени с писмен отговор на финансовия министър Владислав Горанов до депутат от ГЕРБ, предаде БГНЕС.

Deal
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Tue Apr 28, 2015 5:59 pm    Post subject:    Reply with quote

Да излезем от ЕС? Свободно скитащо малоумие или злосторничество!

Евросъюзът е най-хубавото, случило се на България от Третото царство насам.

Agree / Thumb up
Back to top
Stringmeteo
Site Admin

PostPosted: Fri Feb 26, 2016 2:30 am    Post subject:    Reply with quote

България е спечелила 17 млрд. лв. от членството си в ЕС

Данните са изнесени от вицепремиера по европейските фондове Томислав Дончев

Е, вече кой точно в България ги е спечелил е малко по-сложен въпрос
Grin smile ...
Back to top
wilkosz

PostPosted: Fri Feb 26, 2016 11:09 am    Post subject:    Reply with quote

За България естествено, че е добре. За най-изпадналите е добре, за богатите изначално като Германия е зле! Животът там преди това е бил по-добър и сигурен, отколкото сега. Справка защо Великобритания иска да го напуска... Deal
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Политика All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Next
Page 1 of 15

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе